امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GIS منطقه 11 تهران
فایل GIS منطقه 11 شهر تهران

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اینکه نوشتید "فایل GIS منطقه 11 تهران" حتماً خودتون بهتر می دونید که مفهومش بیشتر از یک نقشه بلوک بندی بدون هرگونه Attribute قابل استفاده هستش... بنده به طور مثال یک نقشه پلاک بندی و همینطور مشخصات معابر رو نیاز داشتم و یکم توضیحات کاملتر می تونست باعث بشه من الان نقشه ای رو که از قبل داشتم نخرم. 29

دوست عزیز، مدیر گروه شهرسازی پیام نور! نمی گم اصلاً هزینه قابل توجهیه یا ملاکه ولی شما یک نقشه بلوک بندی در حد اتوکد (بدون جدولهای اطلاعاتی GIS) از منطقه 11 رو به چنین اسمی گذاشتید 2500 تومان؟! صرفاً آدم رو از محتوای انجمن ناامید می کنید.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۲-۱۷، ۱۲:۵۱ عصر)arman نوشته است: اینکه نوشتید "فایل GIS منطقه 11 تهران" حتماً خودتون بهتر می دونید که مفهومش بیشتر از یک نقشه بلوک بندی بدون هرگونه Attribute قابل استفاده هستش... بنده به طور مثال یک نقشه پلاک بندی و همینطور مشخصات معابر رو نیاز داشتم و یکم توضیحات کاملتر می تونست باعث بشه من الان نقشه ای رو که از قبل داشتم نخرم. 29

دوست عزیز، مدیر گروه شهرسازی پیام نور! نمی گم اصلاً هزینه قابل توجهیه یا ملاکه ولی شما یک نقشه بلوک بندی در حد اتوکد (بدون جدولهای اطلاعاتی GIS) از منطقه 11 رو به چنین اسمی گذاشتید 2500 تومان؟! صرفاً آدم رو از محتوای انجمن ناامید می کنید.
    سلام gis کل تهران هست در صورت نیاز لینک دهم رایگان
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      GIS تهران - منطقه 15 ایلیا 4 5,513 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۱ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      GIS تهران - منطقه 3 ایلیا 2 1,128 ۱۳۹۵-۸-۵، ۱۲:۵۵ صبح
      GIS تهران - منطقه 11 ایلیا 8 3,594 ۱۳۹۵-۴-۲۰، ۱۱:۳۷ صبح
    آخرین ارسال: sara515
      GIS تهران کامل ایلیا 8 6,559 ۱۳۹۵-۱-۱۶، ۰۹:۱۸ عصر
      دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ alireza 0 1,082 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۸ عصر
      GIS تهران - منطقه 2 ایلیا 15 5,226 ۱۳۹۴-۱۰-۲۰، ۰۱:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: ایلیا
      GIS تهران - منطقه 18 ایلیا 4 4,376 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۲:۰۹ صبح
    آخرین ارسال: ایلیا
      GIS تهران - منطقه 1 ایلیا 1 2,223 ۱۳۹۳-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
      GIS تهران کامل با حدود 800 مگابایت alireza 9 4,582 ۱۳۹۳-۱۰-۱۱، ۰۱:۴۴ صبح
      GIS تهران - منطقه 16 ایلیا 1 3,609 ۱۳۹۳-۸-۲۰، ۰۱:۳۱ عصر
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz

پرش به انجمن: