امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
متاسفانه..................
Exclamation 
سلام دوستان متاسفانه باید یک مطلبی رو در اینجا منتشر کنم که اصلا انتظار اینکارو نداشتم........
ماجرا اینه که چند روز قبل یکی از دوستان به بنده اطلاع دادن که یک طرح که فقط در سایت ایران شهرساز خود بنده اپلود کرده بودم و مرتبط با طرح شهرسازی بود که خودم از دوستم که پروژه رو انجام داده بود گرفته بودم رو در سایت دیگه ای دیده ان که منبع هم در اون سایت ذکر نشده بود بنده خودم به اون سایت رفتم و دیدم خبر درسته و به دوستی که مطلب رو اپلود کرده بود تذکردادم....
ولی باز امروز دوباره یک فایل دیگه رو دیدم و تصاویرشو پیوست کردم...........
واقعا جای تاسفه.....................
خواهشا اگر مطلب مشابهی دیدین اطلاع بدین تا برخورد کنیم.........

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
 سپاس شده توسط Cloner ، EBRAHIMMILAN2012 ، نداانصاری
بهتر بود شما توی اون انجمن هم عضو بشین و تاپیک بزنین

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط نداانصاری
بنده اونجاهم عضو هستم ولی چون این سایت رو دوست دارم تمام توانم رو هم برای این سایت میزارم..................

سپاس شده توسط ماراویا ، نداانصاری
منوظمر یه تاپیک هست که بزنین و بگین که کپی شده

سپاس شده توسط نداانصاری
نه اگه فایلی رو که خودتون اپلود گردین و مطمئن هستین که جز ایران شهرساز جایی دیگه اپلود نکردین بعد بگین چون مطمئنا خیلی از فایلهای دو تا سایت یکیه و دلیلی نداره بهش اعتراض بشه..........

سپاس شده توسط نداانصاری
Exclamation 
این هم پاسخ به اعتراض بنده و پاک شدن پست اعتراض به این حرکت زشت دزدی...........................

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

سپاس شده توسط نداانصاری
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سپاس شده توسط نداانصاری
من هم در اون سایت عضوم و اصلا فکرشو نمیکردم همچین مدیر کوته فکر و بی سوادی داشته باشه... حSighقیقتا جای تاسف داره

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط نداانصاری
موارد زیادی کپی برداری شده که نیازی به تکرار نیست این یک نمونه بود و رفتار مدیرشون هم در حد و اندازه خودشان درست است و سال قبل هم سایت ایران شهرساز را کلاهبردار تا جایی که یادم هست خطاب کرده بودند که با جواب اعضا در همان سایت مجبور به حذف شدند.

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط نداانصاری
شروع کردند فایلهای vip ایران شهرساز را منتشر میکنند واقعا زشته
لینک اصلی در ایران شهرساز:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=4995
که دو سال قبل ارسال شده و امروز در این سایت:
http://anjoman.urbanity.ir/Thread-%D8%AC...&gsc.tab=0

سپاس شده توسط foroogh.r

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  متاسفانه با توجه به حجم بالای اطلاعات تبدیل انجام نشد. از همه شما عذر میخواهیم alireza 3 1,918 ۱۳۹۱-۱-۲۲، ۰۹:۰۳ عصر
آخرین ارسال: Shahrsaz67
  متاسفانه با توجه به حجم بالای اطلاعات تبدیل انجام نشد. از همه شما عذر میخواهیم alireza 10 3,837 ۱۳۹۱-۱-۲۲، ۰۲:۰۵ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان