امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من کارشناسی جغرافیا و برنامه ریزی شهری میخوندم. امسال(93) تو آزمون کارشناسی ارشد، رشت
پیام یکی از اعضا
من کارشناسی جغرافیا و برنامه ریزی شهری میخوندم. امسال(93) تو آزمون کارشناسی ارشد، رشته اصلی رو جغرافیا و برنامه ریزی شهری زدم و رشته شناور رو (برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری) انتخاب کردم.
الان چند روز مونده به کنکور میخواستم رشته اصلی رو امتحان ندم، و فقط رشته شناور رو امتحان بدم. میخواستم ببینم برام مشکلی داره یا نه...ممنون.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
با سلام

بهتره از سیستم پاسخگویی خود سازمان سنجش بپرسین به این آدرس: http://request.sanjesh.org/noetrequest/

آخرین ارسال های من :
پاسخ
س مهندس نه مشکلی فک نکنم پیش بیاد حالا تو سر جلسه همین جوری برو اون رشته اصلیت
اما تاکید اصلیت رو رشته شناورته

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ruhullaershadi
سلام، بله ممنون مرسی.

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهم <<< اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 godonly. 5 2,207 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۰۳:۰۲ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,328 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید alireza 2 2,022 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: pishrurbanist
  من امروز یادم رفت پایین برگه پاسخ نامه مو پر کنم. تصحیحش نمیکنن برگمو؟؟ چی کار کنم alireza 17 3,534 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۱۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: haleh67
  مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,161 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
  اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 7 3,490 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: century21
  مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول alireza 2 1,472 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۱۲:۱۵ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,439 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,434 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,042 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان