امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لحظات زیبا را از پنجره خانه تان شهرسازانه و مهندسی ثبت کنید و جایزه بزرگ را ببرید
سلام
پیرو صحبتی که با مدیریت داشتم و تایید اهدای جایزه:41

در این روزهای زیبای زمستان و این لحظات زیبا از پنجره خانه تان تصاویر زیبا را از طریق آپلود سنتر سایت آپلود کنید و در همین تاپیک ارسال یا به ایمیل iranshahrsaz@yahoo.com ارسال کنید و جایزه بزرگ ایران شهرساز 67را ببرید.
شروع کنید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
تشکر از مهندس رضا
شروع کردیم ان شالله شما هم مشارکت داشته باشید
دو تصویر را الان گرفتم استان البرز شهر کرج-گوهر دشت
[تصویر:  iranshahrsaz.com_alborz-15-11-92.jpg]
[تصویر:  iranshahrsaz.com_alborz-15-11-92-p2.jpg]
آخرین ارسال های من :

پاسخ
این هم عکس من خدمت شما

[تصویر:  iranshahrsaz.com_DSC-0023.jpg]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
حالا که کنکور هم یک هفته به تعویق افتاد فرصت خوبی برای مرور هست و البته چند دقیقه ای وقت آزاد برای گرفتن یک عکس خوب برای ایران شهرساز

پاسخ
جایزه اش چیه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تصاویر راه یافته به فینال مسابقه زیبایی در شهر>>تصویر برتر را انتخاب کنید alireza 20 7,006 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۰۹:۳۲ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,727 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  نتیجه اولیه اولین دوره مسابقه عکس مشخص شد از بین 5 عکس برگزیده یکی را انتخاب کنید alireza 16 5,876 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  نظر ارزشمند شما در مورد مسابقه هفته اول-6 مسابقه و بیش از 70هزار تومان جایزه alireza 7 3,147 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۸ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی ویژه فرصت 1 هفته زمردیان 27 8,331 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۱۶ صبح
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,676 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
  از منظر شهری- بوستان ملت-خیابان ولیعصر چه می بینید 5 زمردیان 2 1,309 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
  مسابقه بزرگ ایرانشهرساز اکنون با جوایز ارزنده برای نخستین بار URBAN 98 79 15,450 ۱۳۹۲-۴-۳۱، ۰۳:۲۴ عصر
  مسابقه بزرگ ایرانشهرساز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 URBAN 98 3 1,725 ۱۳۹۲-۴-۲۹، ۰۷:۳۲ عصر
آخرین ارسال: farnoosh joon
  هر روز یک بحث و یک جایزه به قید قرعه برای شرکت کنندگان-هر ماه 150 هزار تومان جایزه alireza 9 3,610 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان