ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
نظرسنجی: نظر سنجی: به نظر شما یک هفته در رتبه نهایی شما تاثیر دارد؟
تاثیر مثبت دارد
تاثیر منفی دارد
تاثیری ندارد
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
نظر سنجی: به نظر شما یک هفته تعویق کنکور در رتبه نهایی شما تاثیر مثبت دارد یا منفی؟
سلام
با توجه به بارش سنگین برف در شمال کشور و تعویق یک هفته ای کنکور کارشناسی ارشد
به نظر شما یک هفته در رتبه نهایی شما تاثیر مثبت دارد یا منفی؟
رای خود را در در نظر سنجی بالا بزارید.
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: hamid_shahrsaz ، mina91
2
RE: نظر سنجی: به نظر شما یک هفته تعویق کنکور در رتبه نهایی شما تاثیر مثبت دارد یا منفی؟
اولا نظر سنجی به نظر ایراد داره

چون من الان نمیدونم کدوم گزینه تاثیر منفی است!

برای من که کنکور مهم نیست چون دانشگاه آزاد رفتم ارشد رو اما خوب دورن دبیرستان و دانشگاه هر موقع تعطیل میشد تاثیر منفی داشت برام.

به نظرم آدم از یه هفته قبل برنامه ریزی میکنه بعد یهویی عوض بشه روزش خیلی حس خوبی دست نمیده فکر کنم

آخرین ارسال های من :
3
RE: نظر سنجی: به نظر شما یک هفته تعویق کنکور در رتبه نهایی شما تاثیر مثبت دارد یا منفی؟
(1392-11-15، 06:47 عصر)hamid_shahrsaz نوشته است:  اولا نظر سنجی به نظر ایراد داره

چون من الان نمیدونم کدوم گزینه تاثیر منفی است!

برای من که کنکور مهم نیست چون دانشگاه آزاد رفتم ارشد رو اما خوب دورن دبیرستان و دانشگاه هر موقع تعطیل میشد تاثیر منفی داشت برام.

به نظرم آدم از یه هفته قبل برنامه ریزی میکنه بعد یهویی عوض بشه روزش خیلی حس خوبی دست نمیده فکر کنم
تشکر از شما
اصلاح شد.

4
بستگی داره .......درسته که خب اگه کنکور برگذار میشد زود تر استرسمون خاتمه پیدا میکرد ........ولی کنکور ارشد ادم همیشه میگه کاش یکم دیگه خونده بودم ....نمیدونم من که برای خودم به شخصه حتما بهتر خواهد بود با کمک خدا

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: mina91 ، khansa ، godonly.
5
والا من که اصلا خوشحال نشدم.کل برنامه ریزی هام بهم خوردن ... از جایی که کنکور ما حفظی کاملا ،واسه هفته بعد ممکنه بعضی چیزای فررار از یاد آدم بره و مثلا دوباره باید 1800صفحه تاریخ مرور بشه......W58

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: khansa ، godonly.
    6
    RE: نظر : به نظر شما یک هفته تعویق کنکور در رتبه نهایی شما تاثیر مثبت دارد یا منفی؟
    نظر سنجی: به نظر شما یک هفته در رتبه نهایی شما تاثیر دارد؟
    تاثیر مثبت دارد 60.00%

تاثیر منفی دارد 20.00%

تاثیری ندارد 20.00%

سپاس شده توسط: godonly.
    7
    به نظر من بستگی داره از چه جنبه ای نگاه کرد...

اگه بخوایم شرایط کنکوری های شمالی رو در نظر بگیریم,همش حسنه....نباید خودخواه بود.مگه می شد بی توجه به وضعیت بحرانی هموطنامون کنکور برگزار کرد؟

و اگه بخوایم جنبه ی فردی رو نگاه کنیم,بستگی به خود شخص و نوع نگرشش و میزان مطالعاتشو شرایط فردیش داره.

برای من به شخصه اتفاق خوبی محسوب میشه...

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: khansa ، Saeedm ، m.marziye
    8
    (1392-11-15، 08:32 عصر)mina91 نوشته است:  به نظر من بستگی داره از چه جنبه ای نگاه کرد...

اگه بخوایم شرایط کنکوری های شمالی رو در نظر بگیریم,همش حسنه....نباید خودخواه بود.مگه می شد بی توجه به وضعیت بحرانی هموطنامون کنکور برگزار کرد؟

و اگه بخوایم جنبه ی فردی رو نگاه کنیم,بستگی به خود شخص و نوع نگرشش و میزان مطالعاتشو شرایط فردیش داره.

بله اون که بحثش جداست و باید همین اتفاق می افتاد وقتی یکی از اعضا تماس گرفت و اونقدر نگران بود که بهشون گفتم خودم براشون دانشگاه ازاد را ثبت نام میکنم و فقط میتونست تماس تلفنی بگیره حق را بهشون میدیم.
    اینم لینک:
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=19691&pid=60265#pid60265

ولی سوال اینجاست برای کسی که خونده بهتره یا نخونده و یا بین آن!

سپاس شده توسط: mina91 ، شیلان
    9
    (1392-11-15، 08:47 عصر)AliReza نوشته است:  
    (1392-11-15، 08:32 عصر)mina91 نوشته است:  به نظر من بستگی داره از چه جنبه ای نگاه کرد...

بله اون که بحثش جداست و باید همین اتفاق می افتاد وقتی یکی از اعضا تماس گرفت و اونقدر نگران بود که بهشون گفتم خودم براشون دانشگاه ازاد را ثبت نام میکنم و فقط میتونست تماس تلفنی بگیره حق را بهشون میدیم.
    اینم لینک:
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=19691&pid=60265#pid60265

ولی سوال اینجاست برای کسی که خونده بهتره یا نخونده و یا بین آن!
    برای کسی که درس خونده اصلا خبر خوبی نیست اصلا ،البته به نظر من!

سپاس شده توسط: khansa
    10
    درود مهندس به نظربنده هم خیلی نسبی هست و واقعاً نمیشه برای همه یک رای داد که همه شمول باشه به نظرم حتی برای دوستانی که مسلط بودند اگر درنواحی بودند که با مشکلات شدید جوی مواجه بودند میتونه خوب باشه و در سایر نواحی بد...به هرحال برای خیلی ها بی تاثیر و برای خیلیها خووووب...به امید اونکه برای تمام دوستان دراین خیر مصلحتی باشه....التماس دعا که هرچی خوندم یادم نیست1763W58Ws17
    آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
     سپاس شده توسط: mina91
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری AliReza 65 1395-9-12، 02:46 عصر
    آخرین ارسال: AliReza
      شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 AliReza 625 1395-6-9، 03:48 صبح
      زمان انتشارنتایج نهایی ارشد 8 شهریور 95 AliReza 172 1395-6-7، 02:13 عصر
      سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 AliReza 525 1395-5-8، 03:34 عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 AliReza 495 1395-4-30، 07:54 عصر
    آخرین ارسال: f.e
      کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 AliReza 2,770 1395-4-30، 07:06 عصر
      سوالاتی در مورد شبانه یزد و قبولی با رتبه 700 AliReza 314 1395-4-9، 09:10 عصر
      20 نمونه شیت مبانی نظری مرحله دوم برنامه ریزی شهری گردآوری توسط رتبه برتر کنکور 94 AliReza 533 1395-3-30، 04:17 صبح
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 14 کشور در گرایش طراحی شهری 95 AliReza 543 1395-3-28، 06:19 صبح
    آخرین ارسال: sohrab koochak
      آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ AliReza 655 1395-3-28، 01:46 صبح
    آخرین ارسال: khansa
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل