امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟
سلام
پیام یکی از اعضا:
اگر من اولی را که انتخاب کردم قبول شوم و دوست نداشته باشم برم میتونم دومین انتخابم را برم؟
یا اینکه انصراف بدم و تو تکمیل ظرفیت دومی را برم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
نه نمیشه

ببینید شما مثلا 5 تا انخاب میکنید، تراز انخاب دوم رو میارید و قبول میشید

بعد فقط توی همون انتخاب برای اسکیس شرت داده میشید که یا قبول میشید یا رد میشید و به هیچ وجه سراغ انتخاب های دیگر نمیرن

بعد هم معلوم نیست که اون دانشگاه توی تکمیل ظرفیت برداره و اینکه شما یه ترم عقب میوفتی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سوال یکم گنگه!
شما فقط توی یه انتخاب قبول میشید...
توی تکمیل ظرفیت هم بسته به علاقه و اولویتاتون دوباره انتخاب رشته می کنید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۴۳ عصر)neorin نوشته است: سوال یکم گنگه!
    شما فقط توی یه انتخاب قبول میشید...
    توی تکمیل ظرفیت هم بسته به علاقه و اولویتاتون دوباره انتخاب رشته می کنید

منظورشان این بود که اولی را قبول شوند و دوست نداشته باشند باید انصراف بدهند؟ و انتخاب بعدی را میتونند انتخاب کنند.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مهم <<< اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 godonly. 5 2,206 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۰۳:۰۲ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,327 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,085 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: foroogh.r
      رتبه ام حدود 140 چقدر مرحله دوم بزنم تا تهران قبول بشم alireza 0 1,022 ۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۱۲:۳۹ صبح
      18 تا سوال زبان زدم که اصلا نمیدونم درسته یا نه اگه همش غلط باشه خیلی جابه جا میشه؟ alireza 1 1,004 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,161 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
      تست یا جزوه یا کتاب؟؟ یکی را برام انتخاب کنید زمردیان 1 957 ۱۳۹۲-۱۱-۲۳، ۰۹:۳۱ عصر
    آخرین ارسال: 9123533029
      اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 7 3,489 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۳:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: century21
      مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول alireza 2 1,472 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۱۲:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: foroogh.r
      تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,439 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان