امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چیدمان جدید را نظر دهید
عالیه مهندس متشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
تشکر مهندس. به نظرم اگر تالارهای مربوط به رشته ها جداگانه زده میشد، شاید بهتر می بود. یعنی این دسته بندی ها(دانلود مقاله و کتابخانه) رو برای هر گرایش، جداگانه میداشتیم.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
توی قسمت گفت و گو، به بخش آزاد هم اگر امکانش هست، بذارید.

پاسخ
چیدمان جدید خوبه و واضح و روشنه........................likeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا
رشته های مرتبط اضافه بشه چطور هست؟

مثل معماری

فضای سبز

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا
الان میشه پست گذاشت در دسته بندی جدید؟

پاسخ
بله شروع کنید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۱۱:۰۸ عصر)Brightness نوشته است: تشکر مهندس. به نظرم اگر تالارهای مربوط به رشته ها جداگانه زده میشد، شاید بهتر می بود. یعنی این دسته بندی ها(دانلود مقاله و کتابخانه) رو برای هر گرایش، جداگانه میداشتیم.
پیدا کردن مثلا مقاله سخت بود الان به همین صورت است ولی دوستان مشکل داشتند.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۱۱:۴۴ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است: رشته های مرتبط اضافه بشه چطور هست؟

مثل معماری

فضای سبز

مهم دید اول و پیدا کردن موضوع های اصلی می باشد

پاسخ
مهندس دهقان،چیدمان که نهایی شد، نوبت به انتقال فایل ها میرسه. درسته؟

پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,259 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,141 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  اطلاعیه تشکیل کارگروه دکتری ایران شهرساز 94 برای تبادل نظر در لاین-line alireza 4 2,836 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۹:۴۳ عصر
  همین حالا وب لاگ خود را اینجا بسازید iranblag.com atelieahjam 1 916 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  وبلاگ های بروز شده را اینجا ببینید(urbanblog.ir) alireza 20 5,595 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۰۶:۲۷ عصر
  لینک های حجیم را اینجا بزارید تا مستقیم شوند و دانلود راحتتری داشته باشید alireza 0 742 ۱۳۹۳-۵-۱، ۰۳:۱۲ عصر
  تیجه نظر سنجی در سایت sadatmirmoradi 0 1,085 ۱۳۹۳-۴-۳۱، ۰۹:۲۳ عصر
آخرین ارسال: sadatmirmoradi
  بهترین ارسال امروز را معرفی کنید....بهترین ارسال دیروز.... alireza 53 7,553 ۱۳۹۳-۳-۳۰، ۰۹:۰۴ عصر
  گوش دهید...ویژه روز پدر leila 1 1,466 ۱۳۹۳-۲-۲۳، ۰۵:۳۸ عصر
  حاضرید عکسی از خودمان را در این تاپیک آپلود کنیم!! alireza 58 19,675 ۱۳۹۳-۲-۲۱، ۰۸:۱۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان