امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چیدمان جدید را نظر دهید
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۱:۲۲ عصر)dementor نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۱:۱۱ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۱:۰۹ عصر)Brightness نوشته است: در تالار کارشناسی شهرسازی ما کتابخونه رو داریم. در صورتیکه یه تالار جداگانه هم مختص کتابخونه ست. به نظرتون بهتر نیست که کتابخونه ی کارشناسی اطلاعاتش منتقل شه به کتابخونه ی اصلی؟
مهندس دمنتور جوابگو خواهند بود.
به نظر بهتره چون سردرگمی پیش میاد هدف اصلی اینه که کاربر نخواد کل سایت را زیر و رو کنه تا مقاله آپلود یا دانلود کنه یا ....
از نظر من موردی نداره ولی باید یک بخش تو کتابخونه باشه که بشه فایل ها رو تمیز داد تا کسایی که اولین بار میان بتونن تشخیص بدن که کارشناسی کجاست........
کتابخونه همه جور اطلاعاتی در هر زمینه ای(شهرسازی در اینجا البته) توش هست. درسته؟ فقط اینکه برای هر ارسال اگر کلیدواژه ای تعریف کرده باشیم، به نظرم جست و جو و پیدا کرن اطلاعات راحت تر میشه.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۱:۲۵ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۱:۰۹ عصر)Brightness نوشته است: در تالار کارشناسی شهرسازی ما کتابخونه رو داریم. در صورتیکه یه تالار جداگانه هم مختص کتابخونه ست. به نظرتون بهتر نیست که کتابخونه ی کارشناسی اطلاعاتش منتقل شه به کتابخونه ی اصلی؟
به نظر بهتره چون سردرگمی پیش میاد هدف اصلی اینه که کاربر نخواد کل سایت را زیر و رو کنه تا مقاله آپلود یا دانلود کنه یا ....
از نظر من موردی نداره ولی باید یک بخش تو کتابخونه باشه که بشه فایل ها رو تمیز داد تا کسایی که اولین بار میان بتونن تشخیص بدن که کارشناسی کجاست........
میشه در کتابخانه کارشناسی و ارشد و دکترا را جدا کرد
نظر شما و دوستان؟
فکر نمیکنم همیچین دسته بندی ای خوب باشه. چون خیلی از اطلاعات مشترک هست.

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۱:۲۸ عصر)Maravia نوشته است: به نظر میرسه هم از نظر گرافیک بهتر شده هم از پراکندگی و تعدد موضوعات و لینکهای موازی کاسته شده است ..برای شروع دگردیسی و تحول نقطه اغاز خوبی است ..به نظرم اگر بخش اموزش اسکیس و مرحله دوم برنامه ریزی در بخش دانشگاه مجاز قرار بگیره بد نباشه
با تشکر از مدیر و طراح قالب
ایرادات جزیی زیاد داره که در قسمت قالب بیان کنید رفع کنیم
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost
عنوانش را چی قرار دهیم و زیر شاخه کدام قرار بگیره؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۱:۲۹ عصر)Brightness نوشته است:
کتابخونه همه جور اطلاعاتی در هر زمینه ای(شهرسازی در اینجا البته) توش هست. درسته؟ فقط اینکه برای هر ارسال اگر کلیدواژه ای تعریف کرده باشیم، به نظرم جست و جو و پیدا کرن اطلاعات راحت تر میشه.
کلید واژه را بزودی نصب میکنیم تا این مشکل هم رفع گردد.
نظر نهایی؟

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، dementor
مهندس دمنتور که گفتن مشکلی نیست، اگر نظر شما هم مساعده، بهتره که کتابخونه فقط یکی باشه.

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۲:۱۰ عصر)Brightness نوشته است: مهندس دمنتور که گفتن مشکلی نیست، اگر نظر شما هم مساعده، بهتره که کتابخونه فقط یکی باشه.
ساعت 4 ان شالله برمیگردم و شروع میکنم فعلا...

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، dementor
قالب سایت خیلی بهتر شده خیلی
ممنون از زحماتتون...
آخرین ارسال های من :

نگاه کن
چه پیر می شوند
رویاهایی که تو را نیافته
جهان را ترک می کنند...
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
توی طرح ها یه قسمت سایر طرح ها هم بزارین برای طرح هایی که شامل دسته بندی ها نمیشه رو توی سایر بزاریم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
مهندس دهقان جایی برای نشریات توی کتابخونه بذارید. ممنون

پاسخ
یه سوال: سایت اسکیس به همین منوال جدا خواهد بود یا نه؟ اگر آره که توی قسمت کنکور شهرسازی، کارشناسی ارشد،دقیقاً با اونچه که توی سایت اسکیس انجام میشه، کار یکی خواهد بود. اگر نه هم که چطور خواهد بود؟ یه توضیح بدید بی زحمت، ممنون میشم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,271 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,150 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  اطلاعیه تشکیل کارگروه دکتری ایران شهرساز 94 برای تبادل نظر در لاین-line alireza 4 2,869 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۹:۴۳ عصر
  همین حالا وب لاگ خود را اینجا بسازید iranblag.com atelieahjam 1 918 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  وبلاگ های بروز شده را اینجا ببینید(urbanblog.ir) alireza 20 5,619 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۰۶:۲۷ عصر
  لینک های حجیم را اینجا بزارید تا مستقیم شوند و دانلود راحتتری داشته باشید alireza 0 744 ۱۳۹۳-۵-۱، ۰۳:۱۲ عصر
  تیجه نظر سنجی در سایت sadatmirmoradi 0 1,091 ۱۳۹۳-۴-۳۱، ۰۹:۲۳ عصر
آخرین ارسال: sadatmirmoradi
  بهترین ارسال امروز را معرفی کنید....بهترین ارسال دیروز.... alireza 53 7,588 ۱۳۹۳-۳-۳۰، ۰۹:۰۴ عصر
  گوش دهید...ویژه روز پدر leila 1 1,471 ۱۳۹۳-۲-۲۳، ۰۵:۳۸ عصر
  حاضرید عکسی از خودمان را در این تاپیک آپلود کنیم!! alireza 58 19,719 ۱۳۹۳-۲-۲۱، ۰۸:۱۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان