امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدیران فعال در این تاپیک اعلام حضور کنند برای یک سایت فعال -فرصت فقط 48 ساعت
سلام
داریم تغییراتی در سایت میدهیم با سیاستی جدید و ان شالله هر هفته هم در یاهو حضور خواهیم یافت و کارهای بسیار خوبی را با هم دنبال خواهیم کرد.
مدیران فعال در این تاپیک اعلام حضور برای فعالیت کنند.
تمام مدیرانی که بهر دلیلی نمی توانند در کنار ما باشند به عنوان مدیر بازنشسته درخواهند آمد ولی تا 6 ماه دسترسی شان آزاد خواهد بود و در صورتی که عذرشان موجه باشد بیشتر
لطفا از ما خرده نگیرید باور کنید سایت داره نزول میکنه و رتبه سایت از حدود 900 از 2600 هم فراتر رفته و برای سایت پربار و معتبر ایران شهرساز یک فاجعه است لطفا از ما دلگیر نشوید.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Brightness ، EBRAHIMMILAN2012 ، Cloner ، dementor ، Sahab ، FaTyJo0oN ، foroogh.r
از خودم شروع میکنم
اینجانب علیرضا دهقان با کاربری مدیر از امروز فعالیت خودم را بیشتر خواهم کرد.
روزهای فعالیتم همه روزهای هفته است و همه شب ها هم سر خواهم زد.
تلاشم این است که در هفته حداقل 100 ارسال داشته باشم اعم از فایل یا جواب دادن به ارسال های اعضا

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، ایلیا ، EBRAHIMMILAN2012 ، Cloner ، dementor ، FaTyJo0oN ، foroogh.r
سلام. من هم هستم و برای داشتن انجمنی فعال و مفید، همه ی تلاشم رو خواهم کرد.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، EBRAHIMMILAN2012 ، Cloner ، dementor ، FaTyJo0oN ، mahan
ابراهیم دلایی میلان با کاربری مدیر ازمون های ایران شهرساز از امروز فعالیت خودم را بیشتر خواهم کرد.

سعی میکنم در موضوعات ارائه شده در سایت در صورت اگاهی جواب بدهم و بخش اموزش مدل های کمی در شهرسازی رو تا پایان ادامه دهم ...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Brightness ، Cloner ، dementor ، FaTyJo0oN ، Sahab
من هم تقریبا تو 60 درصد هفته میتتونم حضور داشته باشم و تمام تلاشمو برای بهتر کردن سایت میکنم..............
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، ایلیا ، Cloner ، FaTyJo0oN ، Sahab
با تشکر از دوستان و آقای مهندس دهقان،منم با وجود مشغله زیاد ولی سعی میکنم هفته ای حداقل 50 ارسال داشته باشم از این به بعد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، dementor ، FaTyJo0oN ، Sahab ، Brightness
سلام...اگه لایق باشم و به کار بیام...من هرشب بین 11 تا 2 بامداد در خدمتم...و هم گزارش ها رو دارم و هم FB رو به روز می کنم....البته فعلا....احتمالا ماه بعد بیشتر هستم...
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، FaTyJo0oN ، dementor ، Cloner ، Brightness
سلام
تلاش می کنم در هر فرصتی که بتونم در سایت کمک دوستان باشم و ازشون چیزی یاد بگیرم
البته شاید تا مدتی نتونم مثل سابق حضور داشته باشم و خودم هم قلبا راضی نیستم بدون فعالیت مفید باشم
با این حال تلاشم رو می کنم و اگر تاثیر مثبتی در سایت نداشته باشم و یا اینکه دوستان، فعالتر بشند، ما هم با خیال راحت میریم کنار تا سایت جون دوباره ای بگیره ایشالا
ممنون
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط dementor ، Sahab ، FaTyJo0oN ، Cloner ، Brightness
26 منم تلاشم رو می کنم که بیشتر حضور داشته باشم... من آخر هفته ها وقتم آزاد تر هست و سعی می کنم هر شب هم به سایت سر بزنم67
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، dementor ، Cloner ، ایلیا
تشکر از مدیران محترم
تا این لحظه 8 نفر در تیم مدیریتی اعلام حضور کردند ،برنامه مدونی را تنظیم میکنیم تا فعالیت های سایت با برنامه پیش برود.
بعد از اتمام مهلت جلسه ای را خواهیم گرفت.
با تشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor ، Brightness ، Cloner ، ایلیا ، FaTyJo0oN

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,863 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,270 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,797 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 640 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 956 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,247 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,821 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,260 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,361 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,117 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان