ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
اصول طراحی اقلیمی....
توی این فایل اصول طراحی اقلیمی به طور کامل بحث شده امیدوارم به دردتون بخوره......منتظر نظراتتون هستم.......

.pdf   اصول طراحی اقليمی.pdf (اندازه: 3 MB / تعداد دفعات دریافت: 227)

آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
 سپاس شده توسط: alireza ، Brightness ، atelieahjam ، m.marziye
2
RE: اصول طراحی اقلیمی....
با سلام

بالاخره در سومین مرتبه تونستم دانلودش کنم ، سرعت دانلود از سایت خیلی پایین هست و IDM با محدود بودن زمان مواجه میشه و دریافت رو متوقف میکنه ، قابلیت ادامه دانلود هم که میسر نیست بنابراین برای هر دانلودی باید مجددا از ابتدا دریافت را آغاز کنیم .

امیدواریم هرچه زودتر به این موارد رسیدگی بشه و ما کاربران با هر فایلی این داستان ها رو نداشته باشیم ، تازه این فایل که حجمش 3 م بود فایل های دیگری که حجم بیشتری دارند با اونها چه کنیم .

با تشکر
آخرین ارسال های من :

3
(2014-02-07، 02:13 PM)atelieahjam نوشته است: با سلام

بالاخره در سومین مرتبه تونستم دانلودش کنم ، سرعت دانلود از سایت خیلی پایین هست و IDM با محدود بودن زمان مواجه میشه و دریافت رو متوقف میکنه ، قابلیت ادامه دانلود هم که میسر نیست بنابراین برای هر دانلودی باید مجددا از ابتدا دریافت را آغاز کنیم .

امیدواریم هرچه زودتر به این موارد رسیدگی بشه و ما کاربران با هر فایلی این داستان ها رو نداشته باشیم ، تازه این فایل که حجمش 3 م بود فایل های دیگری که حجم بیشتری دارند با اونها چه کنیم .

با تشکر
مشکل از سایت نیست مشکل از سیستم مدیریت محتوای سایت است که این ورژن آن بسیار صعیف می باشد و امکان دانلود با سرعت بالا نیست.
من که مشکلی نداشتم و در 40 ثانیه دانلودش کردم سرعت اینترنتم 1 مگ رایتل می باشد.
اینم فیلمی که از لحظه دانلود گرفتم حتما دانلود کنید:
آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
 سپاس شده توسط: atelieahjam ، dementor
4
سلام جناب مهندس دهقان عزیز

آقا خوب دانلود کردید ، خوش به حالتون ، سرعت دریافت شما حدود 80 بود ، ولی سرعت دریافت ما در حدود زیر 20 هستش ، از اینترنت ADSL 256 استفاده میکنم .
البته ممکن دلایل زیادی وجود داشته باشه ، مثل بودن در شهرهای مختلف و استفاده از سرویس های مختلف اینترنتی و شلوغی شبکه ها و از اینجور چیزها دیگه.

با تشکر و ممنونم ، موفق باشید

5
(2014-02-07، 02:47 PM)atelieahjam نوشته است: سلام جناب مهندس دهقان عزیز

آقا خوب دانلود کردید ، خوش به حالتون ، سرعت دریافت شما حدود 80 بود ، ولی سرعت دریافت ما در حدود زیر 20 هستش ، از اینترنت ADSL 256 استفاده میکنم .
البته ممکن دلایل زیادی وجود داشته باشه ، مثل بودن در شهرهای مختلف و استفاده از سرویس های مختلف اینترنتی و شلوغی شبکه ها و از اینجور چیزها دیگه.

با تشکر و ممنونم ، موفق باشید
شما طبق 1/8 باید حدود 35 کیلو در ثانیه باید دانلود کنید.
سرعت بالاتر هم دانلود کرده اید؟

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  دانلود مبانی طراحی شهری (هدمن و يازوسکی) pdf atelieahjam 4,853 2014-12-29، 02:07 PM
آخرین ارسال: atelieahjam
  امنیت در طراحی فضاهای مسکونی E.Y.I 1,411 2014-03-12، 03:31 PM
آخرین ارسال: E.Y.I
  سرفصل مبانی و روش های طراحی شهری m.marziye 2,442 2013-08-09، 01:45 PM
آخرین ارسال: m.marziye
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  VIP  دانلود جزوه مبانی نظری (خلاصه مباحث مبانی نظری معماری) pdf دیروز atelieahjam alireza اخبار vip ایران معمار
  نقشه اتوکدی آبادی ها خوزستان 05-21 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
  توپوگرافی استان خوزستان برای استفاده در GIS 05-21 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
  مقاله  مقاله شهرسازی 05-20 archopedia alireza مقالات فارسی(vip-1)
  دانلود طرح ناحیه ای قزوین جلد1 05-20 diamond alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
  روستا-شکتا- ساری 05-14 saeiideh alireza طرح،پروژه،نقشه
  دانلود دفترچه سوالات ارشد طراحی شهری 97 کنکور سراسری 04-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  دانلود دفترچه سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 97 کنکور سراسری 04-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  سومین کنفرانس بین المللی و چهارمین کنفرانس ملی سالانه عمران، معماری و طراحی... 04-12 Sahab Sahab اخبار همایش ها
  نكات تخصصی ارشد برنامه ریزی شهری ویرایش اول 1397 شامل 999 نکته 04-05 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  درخواست کتاب حقوق و قوانین شهری دکتر کامیار 04-02 gasemij آرزوعطاری پرسش و پاسخ
  دانلود پاورپوینت و جزوه آشنایی با معماری اسلامی2 (PDF DOC PPT) 03-25 atelieahjam hamidfa فروشگاه فایل اربان شاپ
  درخواست غیر رایگان  جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادم... 03-11 ehsan12 alireza جزوه های معماری
  بیکاری بعد از اتمام تحصیل در رشته طراحی شهری 03-07 nazgol22 nazgol22 تالار گفتمان طراحی شهری
  دانلود دفترچه سوالات دکتری سراسری و آزاد شهرسازی 1397 02-25 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل