امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصول طراحی اقلیمی....
توی این فایل اصول طراحی اقلیمی به طور کامل بحث شده امیدوارم به دردتون بخوره......منتظر نظراتتون هستم.......

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   اصول طراحی اقليمی.pdf (اندازه: 3 MB / تعداد دفعات دریافت: 223)
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، atelieahjam ، m.marziye
با سلام

بالاخره در سومین مرتبه تونستم دانلودش کنم ، سرعت دانلود از سایت خیلی پایین هست و IDM با محدود بودن زمان مواجه میشه و دریافت رو متوقف میکنه ، قابلیت ادامه دانلود هم که میسر نیست بنابراین برای هر دانلودی باید مجددا از ابتدا دریافت را آغاز کنیم .

امیدواریم هرچه زودتر به این موارد رسیدگی بشه و ما کاربران با هر فایلی این داستان ها رو نداشته باشیم ، تازه این فایل که حجمش 3 م بود فایل های دیگری که حجم بیشتری دارند با اونها چه کنیم .

با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۲:۱۳ عصر)atelieahjam نوشته است: با سلام

بالاخره در سومین مرتبه تونستم دانلودش کنم ، سرعت دانلود از سایت خیلی پایین هست و IDM با محدود بودن زمان مواجه میشه و دریافت رو متوقف میکنه ، قابلیت ادامه دانلود هم که میسر نیست بنابراین برای هر دانلودی باید مجددا از ابتدا دریافت را آغاز کنیم .

امیدواریم هرچه زودتر به این موارد رسیدگی بشه و ما کاربران با هر فایلی این داستان ها رو نداشته باشیم ، تازه این فایل که حجمش 3 م بود فایل های دیگری که حجم بیشتری دارند با اونها چه کنیم .

با تشکر
مشکل از سایت نیست مشکل از سیستم مدیریت محتوای سایت است که این ورژن آن بسیار صعیف می باشد و امکان دانلود با سرعت بالا نیست.
من که مشکلی نداشتم و در 40 ثانیه دانلودش کردم سرعت اینترنتم 1 مگ رایتل می باشد.
اینم فیلمی که از لحظه دانلود گرفتم حتما دانلود کنید:
http://www.iranuplod.ir/uploads/iranshah...l-file.zip
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، dementor
سلام جناب مهندس دهقان عزیز

آقا خوب دانلود کردید ، خوش به حالتون ، سرعت دریافت شما حدود 80 بود ، ولی سرعت دریافت ما در حدود زیر 20 هستش ، از اینترنت ADSL 256 استفاده میکنم .
البته ممکن دلایل زیادی وجود داشته باشه ، مثل بودن در شهرهای مختلف و استفاده از سرویس های مختلف اینترنتی و شلوغی شبکه ها و از اینجور چیزها دیگه.

با تشکر و ممنونم ، موفق باشید

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۲:۴۷ عصر)atelieahjam نوشته است: سلام جناب مهندس دهقان عزیز

آقا خوب دانلود کردید ، خوش به حالتون ، سرعت دریافت شما حدود 80 بود ، ولی سرعت دریافت ما در حدود زیر 20 هستش ، از اینترنت ADSL 256 استفاده میکنم .
البته ممکن دلایل زیادی وجود داشته باشه ، مثل بودن در شهرهای مختلف و استفاده از سرویس های مختلف اینترنتی و شلوغی شبکه ها و از اینجور چیزها دیگه.

با تشکر و ممنونم ، موفق باشید
شما طبق 1/8 باید حدود 35 کیلو در ثانیه باید دانلود کنید.
سرعت بالاتر هم دانلود کرده اید؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود مبانی طراحی شهری (هدمن و يازوسکی) pdf atelieahjam 0 4,962 ۱۳۹۳-۱۰-۸، ۰۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  امنیت در طراحی فضاهای مسکونی E.Y.I 0 1,442 ۱۳۹۲-۱۲-۲۱، ۰۳:۳۱ عصر
آخرین ارسال: E.Y.I
  سرفصل مبانی و روش های طراحی شهری m.marziye 0 2,623 ۱۳۹۲-۵-۱۸، ۰۱:۴۵ عصر
آخرین ارسال: m.marziye

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان