ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دلیل افت شدید گرایش برنامه ریزی شهری و رشد طراحی شهری در ایران شهرساز
سلام
حدود 1 هفته است که در تلاشم بهترین های کنکور سراسری را برای مرحله دوم را در کنار شما داشته باشیم در گرایش طراحی شهری فوق العاده بوده و 4 نفر از بهترین های کنکور سال 91 و 92 اعلام آمادگی کرده اند ولی در گرایش برنامه ریزی شهری کمبود را احساس کردیم.
البته سال گذشته رتبه 1 مرحله دوم خانم مهندس مهدیه سعید تلش های بسیاری را برای دوستان انجام داد ولی از بین آنها حتی یک نفر اعلام آمادگی نکرد.
امسال مهندس مهدیه سعید را بدلیل تصادف ایشان در 16 شهریور امسال و فوت ایشان در کنارمان نداریم و احساس میکنم که بر عکس چند سال گذشته که دوستان از عدم فعالیت طراحی شهری شاکی بودند امسال وضعیت تغییر کرده و در اوج هستیم.
منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم.
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: foroogh.r ، Brightness
2
RE: دلیل افت شدید گرایش برنامه ریزی شهری و رشد طراحی شهری در ایران شهرساز
با سلام... مهندس عطایی همونطور که در مرحله اول به بچه ها کمک کردند حتما کمک خواهند کرد... مهندسین رضوان. بهاره و سولماز هم نتیجه خیلی خوبی در مرحله 2 گرفتند میتونیم از تجربیاتشون استفاده کنیم..

آخرین ارسال های من :
3
یاد مهندس سعید گرامی،ما تلاش ها و زحمات ایشون رو هرگز فراموش نخواهیم کرد. تا جایی که در توانمون باشه،در سایت اختصاصی اسکیس، سعی میکنم بچه ها رو برای مرحله ی دوم آماده کنیم. همچون روند سال گذشته، با تکمیل کردن بانک اطلاعاتی و آشناکردن بچه ها با روند پاسخ دادن به سوالات و قوی کردن مهارت پرزانته ی بچه ها .خوشحال میشیم که در این بین رتبه های برتر رو هم درکنارمون داشته باشیم.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
4
(1392-11-19، 06:40 عصر)foroogh.r نوشته است:  با سلام... مهندس عطایی همونطور که در مرحله اول به بچه ها کمک کردند حتما کمک خواهند کرد... مهندسین رضوان. بهاره و سولماز هم نتیجه خیلی خوبی در مرحله 2 گرفتند میتونیم از تجربیاتشون استفاده کنیم..
مهندس عطایی شاد در مرحله اول مشاوره های خوبی به دوستان دادند ولی برای مرحله دوم انصراف دادند.
متاسفانه مهندسین سولماز و بهاره و رضوان هم بعد از قبولی ستاره سهیل شدند!

5
(1392-11-19، 06:44 عصر)Brightness نوشته است:  یاد مهندس سعید گرامی،ما تلاش ها و زحمات ایشون رو هرگز فراموش نخواهیم کرد. تا جایی که در توانمون باشه،در سایت اختصاصی اسکیس، سعی میکنم بچه ها رو برای مرحله ی دوم آماده کنیم. همچون روند سال گذشته، با تکمیل کردن بانک اطلاعاتی و آشناکردن بچه ها با روند پاسخ دادن به سوالات و قوی کردن مهارت پرزانته ی بچه ها .خوشحال میشیم که در این بین رتبه های برتر رو هم درکنارمون داشته باشیم.
تشکر از شما
حتما از تجربیات شما استفاده خواهیم کرد و با مسئولیت پذیریی که از شما سراغ دارم ان شالله موفق خواهیم شد.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 431 1396-3-20، 12:08 صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 325 1396-3-16، 06:03 عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 234 1396-3-16، 06:03 عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 666 1396-2-13، 04:39 عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 383 1396-1-27، 11:21 عصر
  عضوگیری کارگروه برنامه ریزی شهری 95 شروع شد alireza 1,213 1395-11-16، 12:02 صبح
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 567 1395-9-18، 02:43 صبح
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 594 1395-9-12، 02:46 عصر
  خلاصه اصول و روشهای برنامه ریزی منطقه ای -دکتر کرامت ا... زیاری alireza 789 1395-8-15، 12:43 صبح
  اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 609 1395-8-15، 12:43 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  100 نکته درک عمومی معماری 3-25 MHAKBARI wallflore تحقیقات و جزوات
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-20 alireza udesigner تالار گفتمان طراحی شهری
  درخواست رایگان  نقشه منطقه بندی شهر شیراز 3-20 haydariyan haydariyan درخواست نقشه
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 9... 3-20 alireza gholamirayan تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-19 alireza payam_km تالار گفتمان طراحی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-18 alireza rikhtehgaran تالار گفتمان طراحی شهری
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی 3-17 alireza nassi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-17 alireza فرانک پورامین تالار گفتمان طراحی شهری
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 3-17 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری ... 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  الزام اصلاح مغایرت معدل برای داوطلبان مجاز در کنکور کارشناسی ارشد 96 3-14 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
  مهم:دانلود فیلم اموزش جامع تری دی مکس3dmax به زبان فارسی 3-14 rezahuman9 alireza عکس ، فیلم و mp3
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل