امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
360 مقاله این هفته آپلود میشود
سلام امیدوارم با فعالیت مستمر بتوانیم به جایگاه اصلی برسیم
این هفته براتون 360 مقاله آماده کرده ام که سعی میکنم همه را آپلود کنم
همه مقالات را مهندس hamid_shahrsaz دسته بندی نموده بودند که ابتدا از ایشان اجازه گرفتیم و این هفته آپلود می شود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط hamid_shahrsaz ، m.marziye ، dementor ، najme ، atelieahjam
20 مقاله آپ شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
بدلیل ایجاد امکانی فوق العاده برای سایت و با توجه به اینکه در مرحله اجراست فعلا معرفی نمی شود آپلود مقالات تا پایان هفته انجام می شود.
امیدوارم پروژه ای که در دست انجام است با موفقیت انجام شود و خبر خوبی در آستانه تولد سایت برای اعضا باشد.
با تشکر

پاسخ
سلام . این مقالات برای همه قابل استفاده هست یعنی کاربران عادی می تونند دانلود کنند ؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بله در چیدمان جدید و برنامه مدون سعی خواهیم کرد اکثر مقالات برای عموم اعضا قابل دانلود باشد

پاسخ
تمام مقالات آماده و واتر مارک هم زده شده و در حال آپلود می باشد.

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، najme
لینک دانلود مقالات:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه حل مشکل آپلود فایل در سایت-18 آبان 93 alireza 0 1,245 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۳:۱۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  هديه وبلاگ برتر در هفته دوم و سوم ارسال شد-25 مرداد 93 alireza 8 2,834 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۱۰:۱۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله برای همایش ها Brightness 22 7,563 ۱۳۹۳-۴-۲۰، ۰۹:۴۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  حاضرید عکسی از خودمان را در این تاپیک آپلود کنیم!! alireza 58 19,663 ۱۳۹۳-۲-۲۱، ۰۸:۱۰ صبح
  جدیدترین خبر ایران شهرساز (طرح ویژه دانشجویی عضویت رایگان دو هفته ای در بهار 93) atelieahjam 1 1,109 ۱۳۹۳-۲-۱۷، ۰۸:۰۲ عصر
  جدیدترین خبر ایران شهرساز ( طرح ویژه یک هفته ای عضویت رایگان در بهار 93 ) atelieahjam 3 1,304 ۱۳۹۳-۲-۱۴، ۰۹:۴۲ عصر
  راه اندازی آپلود سنتر ایران شهرساز-محلی امن و دائمی برای تصاویرو فایل شهرسازی ومعماری alireza 3 3,145 ۱۳۹۲-۱۱-۲۳، ۱۱:۳۵ عصر
  مدیران فعال در این تاپیک اعلام حضور کنند برای یک سایت فعال -فرصت فقط 48 ساعت alireza 18 4,718 ۱۳۹۲-۱۱-۱۹، ۰۸:۳۰ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  راهنمای شما در سایت(مقاله،کتاب،جزوه،مجله،اخبار،نظام مهندسی، یا ....) alireza 0 1,209 ۱۳۹۲-۱۰-۱۶، ۱۰:۴۸ عصر
  ارزیابی سایت هر هفته یک بار-هفته اول تیر ماه 1392 alireza 21 5,802 ۱۳۹۲-۱۰-۳، ۱۱:۰۱ عصر
آخرین ارسال: artalaja

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان