ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
آشنایی با فرآیند تحلیل سلسله مراتبی (AHP) و کاربرد آن در نرم افزار Expert Choice
یکی از نرم افزار های مهم در تصمیم گیری نرم افزار اکسپرت چویس می باشد.نرم افزار اکسپرت چویس Expert Choice مختص محاسبات فازی و تکنیک‌های تصمیم گیری چندمعیاره MCDM و شاخه‌های آن MADM و MODM است. اکسپرت چویس Expert Choice برای فرایند تحلیل سلسله مراتبی AHP و AHP فازی و فرایند تحلیل شبکه ANP طراحی شده است.برای دانلود از لینک زیر استفاده نمایید.

http://www.iranuplod.ir/uploads/iranshahrsaz.com_expert-choice-%5Bwww-iranshahrsaz-com.zip
آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
Jim Rohon
 سپاس شده توسط: Brightness ، haydariyan ، نعیمه حیدری
2
RE: آشنایی با فرآیند تحلیل سلسله مراتبی (AHP) و کاربرد آن در نرم افزار Expert Choice
سلام لینک مشکل داره لطفا بررسی کنید

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: m.marziye
3
RE: آشنایی با فرآیند تحلیل سلسله مراتبی (AHP) و کاربرد آن در نرم افزار Expert Choice
فایل ارسالی مهندس مشکل داشت فایل دانلود و مجددا آپلود شد.
از ارسال اول یا قبلی دانلود کنید.
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: E.Y.I
4
بازم مشکل داره که مهندس من نمیتونم دانلود کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!102102102
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
5
تست کنید

http://www.iranuplod.ir/uploads/iranshahrsaz.com_expert-choice-%5Bwww-iranshahrsaz-com.zip

سپاس شده توسط: dementor ، haydariyan ، neorin ، نعیمه حیدری
6
(1392-11-21، 12:27 صبح)AliReza نوشته است:  تست کنید

ممنون414141414141

سپاس شده توسط: alireza
7
تا جایی که من اطلاع دارم و کار کردم نرم افزار اکسپرت چویس حالت فازی رو پشتیبانی نمیکنه و تنها در روش AHP پاسخگو هست.

آخرین ارسال های من :
    8
    (1393-10-14، 08:28 عصر)farzaneh nasiri نوشته است:  تا جایی که من اطلاع دارم و کار کردم نرم افزار اکسپرت چویس حالت فازی رو پشتیبانی نمیکنه و تنها در روش AHP پاسخگو هست.

ANP نیز روش مناسبی خواهد بود
    آخرین ارسال های من :

در جهان تنها یک فضیلت وجود دارد و آن آگاهی است. (حکیم مولانا)
     سپاس شده توسط: alireza
    9
    سلام
    فایل پاورپوینت بسیار عالی و جامع بود
    متشکرم

آخرین ارسال های من :
      10
      سلام ممنون از فایل آموزشی عالیتون

آخرین ارسال های من :
        موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          نرم افزار Expert Choice 11 + آموزش مراحل نصب و کرک m.marziye 2,241 1392-11-20، 08:22 عصر
        آخرین ارسال: m.marziye
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        آمار انجمن
        آخرين ارسال ها
        موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
          متوسط هزینه زندگی دانشجویی امروز dariush60 rentcar زندگی در اوکراین
          دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 دیروز alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 دیروز alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
          خبر ویژه  لغو مصوبه کمسیون هم ارزی توسط هییت عمومی دیوان عدالت دیروز maravia1979 maravia1979 سوالات
          دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری شهرسازی آزاد 1396 2-7 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
          آمار کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          پکیج کلاسی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم(تحلیلی تشریحی) برنامه... 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          نگاهی به شاخص های توسعه پایدار 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          نمونه سوالات آزمون بهیاری ورودی دبیرستان پایه دهم 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          15 شهر سبز 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          جهانی شدن 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          نوزایی شهری 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          161 اسکیس ،پلان و مقطع از پارک 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          پروزه احداث زیرگذر و تونل امیر کبیر 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
        با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
        جستجو
        جستجوی گوگل