ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
آشنایی با فرآیند تحلیل سلسله مراتبی (AHP) و کاربرد آن در نرم افزار Expert Choice
یکی از نرم افزار های مهم در تصمیم گیری نرم افزار اکسپرت چویس می باشد.نرم افزار اکسپرت چویس Expert Choice مختص محاسبات فازی و تکنیک‌های تصمیم گیری چندمعیاره MCDM و شاخه‌های آن MADM و MODM است. اکسپرت چویس Expert Choice برای فرایند تحلیل سلسله مراتبی AHP و AHP فازی و فرایند تحلیل شبکه ANP طراحی شده است.برای دانلود از لینک زیر استفاده نمایید.

آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
Jim Rohon
 سپاس شده توسط: Brightness ، haydariyan ، نعیمه حیدری
2
RE: آشنایی با فرآیند تحلیل سلسله مراتبی (AHP) و کاربرد آن در نرم افزار Expert Choice
سلام لینک مشکل داره لطفا بررسی کنید

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: m.marziye
3
RE: آشنایی با فرآیند تحلیل سلسله مراتبی (AHP) و کاربرد آن در نرم افزار Expert Choice
فایل ارسالی مهندس مشکل داشت فایل دانلود و مجددا آپلود شد.
از ارسال اول یا قبلی دانلود کنید.
آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
 سپاس شده توسط: E.Y.I
4
بازم مشکل داره که مهندس من نمیتونم دانلود کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!102102102
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
5
تست کنید

سپاس شده توسط: dementor ، haydariyan ، neorin ، نعیمه حیدری
6
(2014-02-10، 12:27 AM)AliReza نوشته است: تست کنید

ممنون414141414141

سپاس شده توسط: alireza
7
تا جایی که من اطلاع دارم و کار کردم نرم افزار اکسپرت چویس حالت فازی رو پشتیبانی نمیکنه و تنها در روش AHP پاسخگو هست.

آخرین ارسال های من :
    8
    (2015-01-04، 08:28 PM)farzaneh nasiri نوشته است: تا جایی که من اطلاع دارم و کار کردم نرم افزار اکسپرت چویس حالت فازی رو پشتیبانی نمیکنه و تنها در روش AHP پاسخگو هست.

ANP نیز روش مناسبی خواهد بود
    آخرین ارسال های من :

در جهان تنها یک فضیلت وجود دارد و آن آگاهی است. (حکیم مولانا)
     سپاس شده توسط: alireza
    9
    سلام
    فایل پاورپوینت بسیار عالی و جامع بود
    متشکرم

آخرین ارسال های من :
      10
      سلام ممنون از فایل آموزشی عالیتون

آخرین ارسال های من :
        موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          نرم افزار Expert Choice 11 + آموزش مراحل نصب و کرک m.marziye 2,764 2014-02-09، 08:22 PM
        آخرین ارسال: m.marziye
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        آمار انجمن
        آخرين ارسال ها
        موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
          نقشه اتوکدی آبادی ها خوزستان دیروز alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
          توپوگرافی استان خوزستان برای استفاده در GIS دیروز alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
          مقاله  مقاله شهرسازی 05-20 archopedia alireza مقالات فارسی(vip-1)
          دانلود طرح ناحیه ای قزوین جلد1 05-20 diamond alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
          روستا-شکتا- ساری 05-14 saeiideh alireza طرح،پروژه،نقشه
          دانلود دفترچه سوالات ارشد طراحی شهری 97 کنکور سراسری 04-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
          دانلود دفترچه سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 97 کنکور سراسری 04-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          سومین کنفرانس بین المللی و چهارمین کنفرانس ملی سالانه عمران، معماری و طراحی... 04-12 Sahab Sahab اخبار همایش ها
          نكات تخصصی ارشد برنامه ریزی شهری ویرایش اول 1397 شامل 999 نکته 04-05 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          درخواست کتاب حقوق و قوانین شهری دکتر کامیار 04-02 gasemij آرزوعطاری پرسش و پاسخ
          دانلود پاورپوینت و جزوه آشنایی با معماری اسلامی2 (PDF DOC PPT) 03-25 atelieahjam hamidfa فروشگاه فایل اربان شاپ
          درخواست غیر رایگان  جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادم... 03-11 ehsan12 alireza جزوه های معماری
          بیکاری بعد از اتمام تحصیل در رشته طراحی شهری 03-07 nazgol22 nazgol22 تالار گفتمان طراحی شهری
          دانلود دفترچه سوالات دکتری سراسری و آزاد شهرسازی 1397 02-25 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
          طراحی شهری و روانشناسی محیط 02-20 shahryar mamamama سایر مقالات
        با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
        جستجو
        جستجوی گوگل