امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول
پیام از طریق چت یکی از اعضا:
من که سال آینده کنکور طراحی دارم به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول خودمو قوی کنم و بعد کنکور مرحله اول کار کنم اسکیسو!!آخه از اسکیس میترسم چون به کلاس دسترسی ندارم!! شرمندها مزاحم شدم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام. حالا که اینهمه وقت دارید برای کنکور سال بعد، میتونید از این پس، بعد کنکور مرحله ی اول،در سایت اسکیس همراه داوطلبان بشید و برای مرحله ی دوم آمادگی پیدا کنید. یه آمادگی نسبی هم پیدا کنید خوبه، انشالا از تابستون شروع کنید به خوندن برای بخش تئوری آزمون [تصویر:  1.gif]
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، foroogh.r ، a.rahmani?
فعلا فقط روی تئوری زوم کنید اما یه توصیه برای کسایی که دست خیلی ضعیفی دارند اینکه بد نیس توی تابستان کمی کار دست انجام بدین اما فقط در حد دست گرمی که زیمینه داشته باشین.. پرسناژ.پرسپکتیوهای ساده و...موفق باشین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، a.rahmani?

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,372 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  رتبه ام حدود 140 چقدر مرحله دوم بزنم تا تهران قبول بشم alireza 0 1,027 ۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۱۲:۳۹ صبح
  18 تا سوال زبان زدم که اصلا نمیدونم درسته یا نه اگه همش غلط باشه خیلی جابه جا میشه؟ alireza 1 1,006 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۱۱ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  من امروز یادم رفت پایین برگه پاسخ نامه مو پر کنم. تصحیحش نمیکنن برگمو؟؟ چی کار کنم alireza 17 3,552 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۱۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: haleh67
  تست یا جزوه یا کتاب؟؟ یکی را برام انتخاب کنید زمردیان 1 962 ۱۳۹۲-۱۱-۲۳، ۰۹:۳۱ عصر
آخرین ارسال: 9123533029
  تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,443 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,046 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
  برنامه ریزی منطقه ای بهتره یا پردیس برنامه ریزی شهری alireza 1 1,157 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۱۹ عصر
  من کارشناسی جغرافیا و برنامه ریزی شهری میخوندم. امسال(93) تو آزمون کارشناسی ارشد، رشت alireza 3 1,754 ۱۳۹۲-۱۱-۱۴، ۱۰:۰۰ عصر
آخرین ارسال: ruhullaershadi
  دانشگاه آزاد مرحله دوم هم داره؟ میگن فقط طراحی شهری داره زمردیان 4 2,085 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۶:۴۵ عصر
آخرین ارسال: neorin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان