ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول
پیام از طریق چت یکی از اعضا:
من که سال آینده کنکور طراحی دارم به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول خودمو قوی کنم و بعد کنکور مرحله اول کار کنم اسکیسو!!آخه از اسکیس میترسم چون به کلاس دسترسی ندارم!! شرمندها مزاحم شدم
آخرین ارسال های من :

2
RE: مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول
سلام. حالا که اینهمه وقت دارید برای کنکور سال بعد، میتونید از این پس، بعد کنکور مرحله ی اول،در سایت اسکیس همراه داوطلبان بشید و برای مرحله ی دوم آمادگی پیدا کنید. یه آمادگی نسبی هم پیدا کنید خوبه، انشالا از تابستون شروع کنید به خوندن برای بخش تئوری آزمون [تصویر:  1.gif]
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
 سپاس شده توسط: alireza ، foroogh.r ، a.rahmani?
3
RE: مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول
فعلا فقط روی تئوری زوم کنید اما یه توصیه برای کسایی که دست خیلی ضعیفی دارند اینکه بد نیس توی تابستان کمی کار دست انجام بدین اما فقط در حد دست گرمی که زیمینه داشته باشین.. پرسناژ.پرسپکتیوهای ساده و...موفق باشین

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: alireza ، Brightness ، a.rahmani?
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 711 1393-3-9، 09:01 عصر
آخرین ارسال: alireza
  رتبه ام حدود 140 چقدر مرحله دوم بزنم تا تهران قبول بشم alireza 775 1392-11-29، 12:39 صبح
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 1,572 1392-11-15، 07:50 عصر
  دانشگاه آزاد مرحله دوم هم داره؟ میگن فقط طراحی شهری داره زمردیان 1,643 1392-11-1، 06:45 عصر
آخرین ارسال: neorin
  مشاوره مرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری alireza 846 1392-7-25، 12:38 صبح
آخرین ارسال: Brightness
  مرحله دوم کنکور sh.ghazizade 972 1392-6-15، 03:13 عصر
آخرین ارسال: kami123
  به نظرتون کدوم گرایش احتمال قبولیش بیشتره!! arshadememari 1,390 1391-8-22، 11:07 عصر
آخرین ارسال: arshadememari
  مشاوره=>روزانه برنامه ریزی شهری دانشگاه کردستان بهتره یا آزاد تهران مرکز؟ alireza 4,635 1391-8-11، 09:24 عصر
آخرین ارسال: soheilarch
  مشاوره 1 تکمیل ظرفیت=>با نمره کل 5835 رشته برنامه ریزی شهری ترتیب شهرها رو چطوربنویسم alireza 1,895 1391-7-6، 07:07 عصر
آخرین ارسال: translator
  مشاوره 2 تکمیل ظرفیت=>حالا کرمان تکمیل ظرفیت طراحی شهری رو نمی گیره من چی کار کنم ؟ alireza 1,166 1391-7-3، 10:57 عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  مدارک لازم جهت تغییرات شرکت ها و ثبت صورتجلسات شرکت 10 ساعت پیش sabtnik sabtnik گفتگوی آزاد
  جلوگیری از اسپم طراحی سایت در گوگل 10 ساعت پیش limootorsh limootorsh سایر نرم افزارها
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 امروز alireza shivashf تالار گفتمان طراحی شهری
  100 نکته درک عمومی معماری 3-25 MHAKBARI wallflore تحقیقات و جزوات
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-20 alireza udesigner تالار گفتمان طراحی شهری
  درخواست رایگان  نقشه منطقه بندی شهر شیراز 3-20 haydariyan haydariyan درخواست نقشه
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 9... 3-20 alireza gholamirayan تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-19 alireza payam_km تالار گفتمان طراحی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-18 alireza rikhtehgaran تالار گفتمان طراحی شهری
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی 3-17 alireza nassi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-17 alireza فرانک پورامین تالار گفتمان طراحی شهری
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 3-17 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری ... 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل