امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرتون در مورد این طراحی خاص چیه؟؟؟؟؟
این یک بنا توی شهر سئول هست که من خیلی ازش خوشم اومد خیلی خاصه و به نظرم باعث میشه که این مکان در خاطر بمونه ...[تصویر:  iranshahrsaz.com_mass-studies-stocky-bun...oom-01.jpg]
این تیتری بود که براش زده بودن من خیلی سواد ندارم دوستان ترجمه اش کنن.....[/align]
[size=xx-large][align=START]mass studies reclines stocky bundle matrix: EG in seoul
[/align]
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam ، shb** ، pishrurbanist ، افتاب گردان ، khansa
جالب هست

به عنوان نشانه میتونه کاربرد داشته باشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط dementor
به نظر من بیشتر شبیه ماکت میمونه!ساختمونای رنگی رنگی!شبکه شطرنجی!نظم خاصی داره .درکل زیباست.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط dementor
بیشتر شبیه ماکته
آخرین ارسال های من :

پاسخ
    خیلی جالبه من که خوشم اومد
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    جالب بود.

.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    بنای شاخصیه و همونطور که مهندسین دیگه هم گفتن میتونه به عنوان نشانه استفاده بشه.فقط یک هم چنین بنای شاخصی حتما کاربری خاصی هم باید داشته باشه.درسته؟ کاربری این بنا رو می دونید؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ایستگاه اتوبوس جالب در اسپانیا atelieahjam 2 2,734 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: mihanazma
      تصاویر فصل یک کتاب طراحی فضای شهری مهندس توسلی diamond 4 4,990 ۱۳۹۴-۹-۱، ۰۲:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: sepid487
      اموزش ارسال مطلب در ایران شهرساز(ویدئو) alireza 1 3,105 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۹:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوگندنامه مهندسی در مقام یک مهندس atelieahjam 0 1,129 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۱۰:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      معماری بی‌نظیر حیوانات در دل طبیعت (عکس) atelieahjam 0 1,144 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۰۲:۴۵ عصر
      طراحی های خیره کننده با استفاده از اشعه خورشید atelieahjam 0 1,207 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۰۲:۲۷ عصر
      فایل mp3 کتاب تحلیلی از ویژگیهای شهری در ایران(مشهدیزاده) 1 alireza 34 22,852 ۱۳۹۳-۶-۱۴، ۰۸:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: mojtaba071m
      کلیسای مارتین لوتر در اتریش atelieahjam 0 787 ۱۳۹۳-۵-۳۱، ۱۲:۲۱ صبح
      معماری شگفت‌انگیزِ خانه ای در حال سقوط!! atelieahjam 0 1,577 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۰۹:۴۸ عصر
      طراحی مبتکرانه تبلیغات محیطی!!! atelieahjam 0 1,282 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۰۹:۳۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان