امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18 سوال>داغ داغ>>گرایش طراحی شهری>>مشاهده سوال و جواب کنکور 93 -همین الان کلیک کنید
(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۱۲:۲۶ عصر)CJ-07 نوشته است: اینا هم باز جوابای خودمن شاید غلط باشه:

کدوم یکی برا دوره ی سلجوقی نیست : مسجد جامع نظنز... (3 تای دیگه : مسجد گلپایگان، مسجد زواره، مسجد اردستان)
قدیمی ترین سد ایران در : خوزستان

قدیمی ترین مشکای و لاکوریان بلوچستان

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۲:۳۷ عصر)mohseni نوشته است:
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۲:۳۰ عصر)happy.star نوشته است: اون که تصویر دو تا خونه ویلایی رو کشیده بود با یه سری درخت ولی تو یه تصویر فلش های مختلف داشت اما تو اون یکی نداشت......
    گزینه ها lost space -space syntax - CPTED گزینه دیگه یادم نیست....

من space syntax زدم

من cpted زدم29

cpted درسته

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,931 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,233 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,335 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,288 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,154 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,506 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,702 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,549 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,582 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,559 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان