امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین خبر:تاریخ شهرو شهرسازی کنکور 93 گرایش طراحی شهری سخت بود
سلام
آخرین خبر:تاریخ شهرو شهرسازی گرایش طراحی شهری سخت بود
با تشکر از مهندس آریودخت و اعضای دیگر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط آریودخت
تاریخ فوق العاده سخت بود.

واقعا نمی دونم چی بگم در موردش.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط آریودخت
بله ... سوالات تاریخ از منابع اصلی نبود

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اصلا از تاریخ که سوالی نداده بودن به جای عنوان تاریخ باید مینوشتن مبانی نظری معماری و سیر اندیشه ها :))
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط b.ta
این همه من نشستم شار تا شهر خوندم102

آخرین ارسال های من :
پاسخ
به نظر من زیاد سخت نبود ولی همچین آسونم نبود.... متوسط بگیم بهتره...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    تاریخ زیادم سخت نبود ، فقط رویکر به تاریخ تو این چند سال جنبه ی تحلیلی و معماذی گرفته ،

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,935 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,234 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,336 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,289 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,155 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,507 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,703 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,550 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,584 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,562 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان