امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از کی برای مرحله دوم شروع کنم؟ از همین فردا یا بعد از عید؟
سوال یکی از اعضا:
از کی برای مرحله دوم شروع کنم؟ از همین فردا یا بعد از عید؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط آریودخت
سلام. با آرزوی توفیق برای همه ی کنکوری های عزیز. انشالا یه استراحت یه هفته ای داشته باشید،قبل از عید شروع کنید برای آماده شدن برای مرحله ی دوم. توی سایت اسکیس منتظر همه دوستان طراحی و برنامه ریزی هستیم. http://iransketch.ir/shahrsazi/
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط آریودخت ، CJ-07 ، foroogh.r
با سلام و خسته نباشید به همه دوستانی که تازه از جلسه کنکور اومدن بیرون..
برای مرحله دوم زود نروید دنبال اسکیس و شیت بندی و از این حرفااااااا
اول باید بدونید که یه سری مطالب مهم در مرحله دوم هستش که در مرحله اول تستی اونارو مرور میکنید و باید برای مرحله دوم به صورت مفهومی و تحلیلی بخونید ..
من خودم این کارو کردم ....بعد از رفع خستگی ، مقاله ها و مطالب مهم برای مرحله دوم رو جمع کنید و مرور کنید بعد از اینکه تقریبا بر مطالب مسلط شدین شروه کنید به اسکیس و از این کارا ../.
سعی کنید در این فاصله حتما با برنامه ریزی پیش بروید ....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط CJ-07 ، Saeedm

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,938 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
  عضوگیری کارگروه برنامه ریزی شهری 95 شروع شد alireza 6 1,898 ۱۳۹۵-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۲ صبح
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 799 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
  پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 793 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح
  خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) alireza 0 964 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۱ صبح
  خلاصه شماره 5 از 14 خلاصه -آزتک،مایا،اینکا (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 669 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۰ صبح
  معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,077 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان