امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hhhooottt>>دانلود رایگان دفترچه سوالات کارشناسی ارشد طراحی شهری 93(آزمون امروز)
سلام
ساعت انتشار سوالات به صورت رایگان
گرایش طراحی شهری
ساعت 17 امروز یعنی نیم ساعت دیگر
دانلود کنید:
جواب سوالات تا ساعتی دیگر...

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   سوالات ارشد طراحی شهری-سایت ایران شهرساز-www.iranshahrsaz.com.zip (اندازه: 8.61 MB / تعداد دفعات دریافت: 276)
.pdf   سوالات ارشد طراحی شهری-سایت ایران شهرساز-www.iranshahrsaz.com.pdf (اندازه: 3.3 MB / تعداد دفعات دریافت: 246)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط sharare ، foroogh.r ، CJ-07 ، Saeedm ، Brightness ، leeilaaa ، آریودخت ، farza ، kasrak ، godonly. ، century21
(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۴:۳۸ عصر)AliReza نوشته است: سلام
ساعت انتشار سوالات به صورت رایگان
گرایش طراحی شهری
ساعت 17 امروز یعنی نیم ساعت دیگر
سلام واااای ممنون اصلا این سایت ایران شهرساز تو همه چی اوله!!!! خدا خیرتون بده مرسی...
آخرین ارسال های من :

فریتس شوماخر:
در واقع این معماران و شهرسازان نیستند که شهرهای بزرگ را میسازند. قانونگذاران یک قالب آفریدند و کاسبکاران آن را پر کرده اند...
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، foroogh.r ، godonly.
چه فایده!!
جوابارو از کجا پیدا کنیم؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
[quote='صبااا' pid='61270' dateline='1392297701']
چه فایده!!
جوابارو از کجا پیدا کنیم؟؟؟؟؟؟
اخ اره... حالا بقیه رو میتونم از تو کتابا پیدا کنم! زبان برام مهمه :(((( کی کلیدش میاد؟؟ شما که ا

پاسخ
 سپاس شده توسط صبااا
طبق قولمان ساعت 17 است!
از ارسال نخست دانلود کنید...

پاسخ
 سپاس شده توسط CJ-07 ، sharare ، آریودخت
ممنون از دوست بزرگوار مهندس دهقان .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دانلود نشد که مهندس

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۷:۰۳ عصر)haleh abedin نوشته است: دانلود نشد که مهندس
    مشکلی نباید داشته باشه
    بررسی میکنم

پاسخ
    خیلی ممنون بابت سوالا.واقعا خیلی خوشحال شدم.جواب های قطعی رو پیدا نکردین؟ منظورم به صورت کامل و قابل اعتماده

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۸:۰۶ عصر)leeilaaa نوشته است: خیلی ممنون بابت سوالا.واقعا خیلی خوشحال شدم.جواب های قطعی رو پیدا نکردین؟ منظورم به صورت کامل و قابل اعتماده
      با سایت باشید در تلاشیم در کمترین زمان پاسخنامه را در سایت قرار دهیم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,868 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,207 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,329 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,276 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,149 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,500 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,690 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,535 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,551 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان