امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکریکی از اعضا تقدیم به همه اعضا از طرف مدیریت سایت
پیام یکی از اعضا بدستم رسید بد نیست در اینجا بزارم و علاوه بر تشکر از ایشان از همه شما تشکر کنم چون اگر شماها و فعالیتتون نبود سایت هیچ وقت ایران شهرساز کنونی نمی شد.
پیام:
سلام آقای دهقان عزیز.میدونم الان سرتون شلوغه ولی خواستم قبل از هر چیز از شما تشکر کنم . شما واقعا بهترین مدیری هستین که من تا حالا دیدم و سایتتون همیشه بهترین بوده..واقعا اگه شما و در نتیجه سایت خوبتون نبود من یکی حداقل که نمیتونستم حرکت کنم و اراده مو حفظ کنم. مطمئن باشین سهم بزرگی در موفقیت بجه ها دارین
امیدوارم همیشه سربلند و موفق باشین در تمام مراحل زندگی
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط haleh67 ، FaTyJo0oN ، dashjavad ، Brightness ، نعیمه حیدری ، EBRAHIMMILAN2012 ، najme ، rezvan87 ، hamid_shahrsaz ، Saeedm ، dementor ، atelieahjam
پیام ایشون حرف دل من هم بود . ممنون از شما
آخرین ارسال های من :

هنــــوز و تا همیشــه به همین یک آیــه دلخــوشــــم :
    " بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ی مهـــربانم ! "

:heart:
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، dementor ، atelieahjam
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۱۲:۴۸ صبح)نعیمه حیدری نوشته است: پیام ایشون حرف دل من هم بود . ممنون از شما
    بابت همراهی شما ممنونیم و امیدواریم بتوانیم در سال 93 حرکت های رو به جلو و مثبتی را داشته باشیم.

پاسخ
     سپاس شده توسط dementor ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      خبر ویژه آغاز به فعالیت کارگروه دکتری شهرسازی مرحله اول 1395 URBAN 98 137 32,292 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۰۴:۵۹ عصر
    آخرین ارسال: asadiimilad
      منابع به روز دکتری شهرسازی kiana7822 3 2,880 ۱۳۹۴-۳-۱۸، ۰۹:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: kiana7822
      از اعضای سایت دانشجوی دکتری شهرسازی آزاد کسی را میشناسید؟ alireza 0 1,455 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۰۱:۰۷ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      حل سوال اسکیس دکترا شهرسازی(ارسالی توسط اعضا) alireza 7 3,074 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان