امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من امروز یادم رفت پایین برگه پاسخ نامه مو پر کنم. تصحیحش نمیکنن برگمو؟؟ چی کار کنم
سپاس فراوان مهندس...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای منم پر نکردم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    واقعا یعنی تصحیح نمیشه برگه ام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ
    این طور که من شنیدم مشکلی پیش نمیاد.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mariiii
    آخه از کجا میدونید. من فک کنم دیگه دارم سکته رو میزنم

پاسخ
    من از مراقب جلسه پرسیدم.

اینطور که ایشون گفتن اهمیت نداره.

پاسخ
    دوستان اصلا نگران نباشید اهمیتی نداره

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mariiii
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۱۰:۲۰ عصر)foroogh.r نوشته است: دوستان اصلا نگران نباشید اهمیتی نداره
    ایشالا که اینطوریه.انقد استرس داشتم که تو اون لحظه هیچی و نمیدیم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید alireza 2 2,063 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۳:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: pishrurbanist
      مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,163 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول alireza 2 1,474 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۱۲:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: foroogh.r
      من کارشناسی جغرافیا و برنامه ریزی شهری میخوندم. امسال(93) تو آزمون کارشناسی ارشد، رشت alireza 3 1,749 ۱۳۹۲-۱۱-۱۴، ۱۰:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: ruhullaershadi
      جواب تکمیل ظرهیت دانشگاه آزاد، امروز! hamid_shahrsaz 15 4,579 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۶:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      مشکل مالی برای دانشگاه آزاد ندارم ولی میترسم قبدل نشم چیکار کنم زمردیان 0 1,006 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۲:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: زمردیان
      من از امروز میخوام برای دانشگاه آزاد اونم تهران مرکز یا تحقیقات یا قزوین شروع کنم کمک زمردیان 3 1,263 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۱۲:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: foroogh.r
      مشاوره 2 تکمیل ظرفیت=>حالا کرمان تکمیل ظرفیت طراحی شهری رو نمی گیره من چی کار کنم ؟ alireza 0 1,913 ۱۳۹۱-۷-۳، ۱۰:۵۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره1=>علاقه زیاد به گرایش برنامه ریزی و ترس از مرحله دوم>چی کار کنم برم کلاس؟ alireza 2 2,583 ۱۳۹۱-۶-۲۸، ۰۸:۴۱ صبح
    آخرین ارسال: saminta

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان