امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوء استفاده از مرحله 2 شهرسازی و دانشجویان شهرسازی
با سلام
قبل از شروع بحث، به همه کنکوری های عزیز خسته نباشید میگم و همچنین از مدیر سایت بابت سایت خوب و جامع شون تشکر میکنم.
کنکور مرحله 2 از سال 1390 که بنده کنکور دادم شروع شد و کمی هم در اون زمان ابهام از نحوه برگزاری وجود داشت و در آن زمان با توجه به هزینه ها، شهریه کلاس ها بسیار معقول بود(150-300 تومان) و بنده بدون کلاس درصد 63 رو اونسال زدم وبرنامه ریزی شهری تهران قبول شدم و الان در مقطع دکتری هستم و در این دوسال در سایت ها و موسسات قیمت های خیلی بالا رو مشاهده کرده ام که برای دوره های آموزشی خود تعیین کرده اند که غیر منصفانه است و با دوره 50 تا 70 ساعته به مانند رانندگان تاکسی عمل میکنن که در یک دوره 20 ساعته همه موارد ضروری با هزینه کمتر برای دانشجویان قابل ارائه است امیدوارم دوستان کمی هم اخلاق مدار باشن و به دانشجویان توجه کنن .
با ارزوی موفقیت برای هم شما کنکوری های عزیز.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، foroogh.r ، najme ، E.Y.I ، mina91 ، godonly. ، Brightness ، century21 ، golnushhh ، صبااا ، nur ، 1791370
همین الان سایت یکی از موسسات رو دیدم نوشته هزینه دوره 750 هزار تومن مخم سوت کشید تازه برای ما بچه های شهرستان که هزینه رفت و آمد و اقامت هم داریم خیلی سنگین میشه و اصلن نمی صرفه
نمی دونم چه کسی این دکان مرحله دوم راه انداخت تا هرکی که بیشتر پول داره و کلاس رفته بتونه قبول بشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، century21 ، saharava ، 1791370
(۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۱:۴۷ عصر)Saeedm نوشته است: همین الان سایت یکی از موسسات رو دیدم نوشته هزینه دوره 750 هزار تومن مخم سوت کشید تازه برای ما بچه های شهرستان که هزینه رفت و آمد و اقامت هم داریم خیلی سنگین میشه و اصلن نمی صرفه
نمی دونم چه کسی این دکان مرحله دوم راه انداخت تا هرکی که بیشتر پول داره و کلاس رفته بتونه قبول بشه

دقیقا حق با شما دوستانه... من خودم پارسال کلاس یکی از اساتید رو با شهریه 720 رفتم!! دقیقا دکون بازار شده Sigh

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، godonly. ، century21 ، m.marziye ، saharava
برای کارگاه اسکیس 1 روزه زنگ زدم گفتن 500 تومن!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، godonly. ، century21
اخبار موثقی هست که امسال شیوه مرحله دوم با تمامی سال ها فرق میکنه، توصیه میکنم کلاس نرید و برنامه ریزی اصولی برای شهر رو تمرین کنید؛ با کمک نمونه های جامع و تفصیلی موفق موجود

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Saeedm ، foroogh.r
    منظورتون مرحله 2 رشته طراحی شهریه؟؟
    چجوری میشه ینی؟ ...

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۵:۰۱ عصر)vision نوشته است: منظورتون مرحله 2 رشته طراحی شهریه؟؟
      چجوری میشه ینی؟ ...

نه منظور من مرحله دوم برنامه ریزی شهری بود

پاسخ
      نمیشه فقط با عامل قیمت ارزیابی کرد. یکی از موسسات که قیمتش 750 تومنه کلاسش 75 ساعته با بهترین استاد و دو تا آزمون و انواع و اقسام کرکسیونا رو تا خود کنکور ارائه می کنه که فکر می کنم در قبال این خدمات نشه بگیم خیلی گرونه البته توان تامین این هزینه سخته برای خیلیا از جمله خودم اما قرار هم نیست همشو یه جا پرداخت کنیم میشه قسطی پرداخت کرد. دیگه ایرانه دیگه نمی دونم چی باید بگم اما من سعی می کنم زیاد بدبین نباشم چون برای طراحی شهری می دونم استادایی هستن که بابت 20ساعت کلاس نیمه خصوصی 600-700 تومن می گیرن !!!!!! یا دوره عمومی 30 ساعتشون 700-800 تومنه !!!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۱:۲۷ عصر)amir.ta93 نوشته است: با سلام
      قبل از شروع بحث، به همه کنکوری های عزیز خسته نباشید میگم و همچنین از مدیر سایت بابت سایت خوب و جامع شون تشکر میکنم.
      کنکور مرحله 2 از سال 1390 که بنده کنکور دادم شروع شد و کمی هم در اون زمان ابهام از نحوه برگزاری وجود داشت و در آن زمان با توجه به هزینه ها، شهریه کلاس ها بسیار معقول بود(150-300 تومان) و بنده بدون کلاس درصد 63 رو اونسال زدم وبرنامه ریزی شهری تهران قبول شدم و الان در مقطع دکتری هستم و در این دوسال در سایت ها و موسسات قیمت های خیلی بالا رو مشاهده کرده ام که برای دوره های آموزشی خود تعیین کرده اند که غیر منصفانه است و با دوره 50 تا 70 ساعته به مانند رانندگان تاکسی عمل میکنن که در یک دوره 20 ساعته همه موارد ضروری با هزینه کمتر برای دانشجویان قابل ارائه است امیدوارم دوستان کمی هم اخلاق مدار باشن و به دانشجویان توجه کنن .
      با ارزوی موفقیت برای هم شما کنکوری های عزیز.

سلام مهندس ممنون که بهمون گوش زد کردین. از موفقیتو سرافرازیتون بسیار خرسندو خوشحالیم...4134
      الان چی کنیم برا مرحله 2؟؟ کجا بریم؟ به کی اعتماد کنیم؟؟17

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      با سلام
      با عرض وقت بخیر به همه کنکوری های عزیز. من این بحث رو از سر دلسوزی مطرح کردم که حرف بعضی دوستان این تصدیق میکنه.

یه مثلی هست که میگه هرکسی بیشتر بدونه بیشتر عذاب میکشه.. .دوست عزیز معیار استاد خوب بودن چیه؟ آیا هزینه و تایم بالا معیار خوب بودن ؟ برحسب انفاق یکی از دوستان که به همین موسسه استاد بزرگ شما رفته بود و نتیجه نگرفته بود کارها و جزوات رو به من نشون دادن و نیز نحوه برگزاری کلاس ها رو توضیح دادن. که در مورد ایرادات طراحی ... فعلا صحبتی نمیکنم که بهترین استاد ندیده بودن و از کارها تعریف هم کرده بودن و ایراد بعدی اینکه بخشی زیاد کلاس رو تئوریات درس داده بودن که میشد در روز ثبت نام در قالب جزوه ارائه داد و تا وقت کلاس به دیکته نگذره. باز تاکید میکنم برای یادگیری مباحث کنکور مرحله 2 نیاز به دوره 50 تا 70 ساعتی نیست و این نوعی تکنیک MBA در کسب درامد بیشتر است و بعدها با مطالعه بیشتر این را خواهید فهمید.

پاسخ
       سپاس شده توسط foroogh.r ، century21 ، Saeedm ، saharava ، fereshtehr89.

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        درخواست رایگان سوال تشریحی تحلیلی عملی شهرسازی برنامه ریزی شهری سال1392 کنکور سراسری unit 1 2 5,997 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۱:۵۷ عصر
      آخرین ارسال: e.nemesis
        اطلاعیه جدید سنجش در مورد اسکیس شهرسازی urbanDesign.h 8 2,682 ۱۳۹۴-۳-۲۶، ۰۶:۰۸ عصر
      آخرین ارسال: URBAN 98
        اطلاعیه نمونه پاسخ به سول تشریحی مرحله 2 در آزمون های موسسه کیمیا فکر بزرگ unit 1 0 3,316 ۱۳۹۴-۱-۶، ۱۰:۱۲ صبح
      آخرین ارسال: unit 1
        کسی می دونه رتبه 1000 که منطقه ای تهران قبول شد چند درصد زده مرحله 2 رو؟ Mitra_omidvar 1 2,040 ۱۳۹۲-۱۲-۹، ۱۰:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: Nima.khabbaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان