امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی محله ی قیطریه تا حالا کار کرده؟؟؟؟؟
سلام میخواستم بدونم کسی تا حالا محله ی قیطریه از کاوه تا بلوار قیطریه کار کرده؟ یا پروژه داره!!!
شدیدا به عکس نقشه جی ای اس و کلا مرحله شناخت نیاز دارم...!!! باید برم رو مرحله ی طراحی نمیخوام وقتمو رو شناخت بزارم اگه کسی هر چی ازون محدوده داره بهم بده ممنون میشم.
shararemohamadi96@yahoo.com
آخرین ارسال های من :

فریتس شوماخر:
در واقع این معماران و شهرسازان نیستند که شهرهای بزرگ را میسازند. قانونگذاران یک قالب آفریدند و کاسبکاران آن را پر کرده اند...
پاسخ
 سپاس شده توسط sasan_arzani ، atelieahjam
مقالاتی درباره قیطریه

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   gheytarie.rar (اندازه: 1.1 MB / تعداد دفعات دریافت: 39)
آخرین ارسال های من :

کارشناسی معماری و کارشناسی ارشد شهرسازی دانشگاه قزوین
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات كنكور سالهاي 80 تا 85 برأي أرشد معماري را نياز دارم ، لطفا alireza 2 2,452 ۱۳۹۳-۱۰-۲، ۱۱:۵۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اینجا کسی هست که سی دی اس کار کرده باشه؟ alireza 4 1,828 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  درخواست رایگان سوالات دکتری دانشگاه آزاد با جواب مربوط به سال 91 تا 93 alireza 0 1,055 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۱۱:۳۶ صبح
  ثبت نام دانشگاه آزاد تا آخرآذر 93 هست؟ alireza 2 2,048 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۱۲:۰۶ صبح
  درخواست رایگان لیست شرکت های مشاور در کرج و کار شهرسازی در کرج پیدا میشه؟ alireza 0 1,851 ۱۳۹۳-۸-۶، ۱۱:۵۸ عصر
  سلام کسی میتونه مدلی برای سنجش شکوفایی یک شهر معرفی کنه ؟ imanataei 1 1,093 ۱۳۹۳-۳-۳۱، ۰۹:۲۵ صبح
آخرین ارسال: mahsababaee
  استاندارد شعاع کاربری محله طبق استاندارد برنامه ریزی آمریکا و آلمان در یک منطقه leila 0 1,201 ۱۳۹۳-۳-۲۸، ۱۰:۳۲ عصر
آخرین ارسال: leila
  شما کار با ahp وار هستید/؟یه سوال برام پیش اومده شاید شما بتونید جواب بدید alireza 5 2,670 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۱۱:۴۴ عصر
آخرین ارسال: pedram_urbanist
  میخاستم بپرسم شما با نرم افزار متلب و مدلهایی که با این نرم افزار کار میکنن آشنایی دا alireza 1 1,092 ۱۳۹۳-۳-۸، ۰۲:۳۳ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  چه کسی طراح و معمار خوابگاه تایتجن دانمارک است؟؟ alireza 1 1,913 ۱۳۹۲-۱۲-۱۳، ۰۱:۴۹ صبح
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان