امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین زمان برای شروع مرحله دوم و کدام سایت را معرفی میکنید؟
سلام
پیام یکی از اعضا:
بهترین زمان برای شروع مرحله دوم و کدام سایت را معرفی میکنید؟
جواب اول را دوستان میدهند.
جواب دوم هم فقط و فقط سایت تخصصی ویژه مرحله دوم با بهترین های کنکور و رتبه های 1 رقمی
http://iransketch.ir/shahrsazi/
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، century21
سلام

با کسب اجازه از همه مهندسین گرامی سایت ، به نظر من از همین

فردا (مورخ شنبه 26 بهمن ماه 92) باید برای مرحله دوم خودمان را آماده کنیم!
آخرین ارسال های من :

اگر می خواهی پس از مرگ فراموش نشوی

یا چیزی بنویس که قابل خواندن باشد، یا کاری کن که قابل نوشتن باشد.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,069 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,857 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,511 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,413 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,785 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  عضوگیری کارگروه برنامه ریزی شهری 95 شروع شد alireza 6 1,901 ۱۳۹۵-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۲ صبح
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ درخصوص زمان مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي کنکورارشد 1396 alireza 0 839 ۱۳۹۵-۱۰-۱۲، ۰۶:۵۳ عصر
  معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,100 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
  زمان انتشارنتایج نهایی ارشد 8 شهریور 95 alireza 0 477 ۱۳۹۵-۶-۷، ۰۲:۱۳ عصر
  سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,533 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان