ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دانلود نمونه طرح شهرسازی 2 محله پای توپ بجنورد
این نمونه کار رو بچه های دانشگاه اشراق بجنورد انجام دادن و طرح خوب و کاملی هست....دانشجویانی که این طرح رو انجام دادن عبارتند از : امین فیروزبخت ، مرتضی شاکری ، رضا صحرایی ، تکتم طاهری ،زهرا حقانی ، سحر نادری و استاد راهنماشون هم استاد سید محسن موسوی بوده.....
نظر فراموش نشه.......

[تصویر:  iranshahrsaz.com_محله-پاي-توپ-1-001.jpg]

.pdf   محله پاي توپ 1.pdf (اندازه: 12.07 MB / تعداد دفعات دریافت: 695)

آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
 سپاس شده توسط: sahar19 ، Sahab ، Brightness
2
RE: دانلود نمونه طرح شهرسازی 2 محله پای توپ بجنورد
سلام من دانشجو دانشگاه اشراق هستم و جناب اقا موسوی هم استاد محترم بنده هستند ...ممنون از بچه ها و از شما

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: sasapasi
    3
    لینک دانلود کجاست؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
      4
      آها درست شد ممنوووون

موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        دانلود نمونه طرح شهرسازی 2 dementor 6,602 1393-10-20، 09:31 صبح
      آخرین ارسال: faezeh1372
        دانلود طرح شهرسازی 2 مربوط به محله نادر شهربجنورد dementor 2,274 1393-2-30، 09:16 عصر
      آخرین ارسال: تیلور
        سرفصل درس طرح شهرسازی 2 m.marziye 2,844 1393-2-30، 08:45 عصر
      آخرین ارسال: alireza
        دانلود نمونه طرح شهرسازی 2 dementor 7,168 1392-7-24، 12:38 عصر
      آخرین ارسال: sahar19
        کاربرگ طرح شهرسازی 2 dementor 2,505 1392-4-22، 05:29 صبح
      آخرین ارسال: dementor
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 دیروز alireza shivashf تالار گفتمان طراحی شهری
        100 نکته درک عمومی معماری 3-25 MHAKBARI wallflore تحقیقات و جزوات
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-20 alireza udesigner تالار گفتمان طراحی شهری
        درخواست رایگان  نقشه منطقه بندی شهر شیراز 3-20 haydariyan haydariyan درخواست نقشه
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 9... 3-20 alireza gholamirayan تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-19 alireza payam_km تالار گفتمان طراحی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-18 alireza rikhtehgaran تالار گفتمان طراحی شهری
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی 3-17 alireza nassi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-17 alireza فرانک پورامین تالار گفتمان طراحی شهری
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 3-17 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری ... 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        الزام اصلاح مغایرت معدل برای داوطلبان مجاز در کنکور کارشناسی ارشد 96 3-14 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
        مهم:دانلود فیلم اموزش جامع تری دی مکس3dmax به زبان فارسی 3-14 rezahuman9 alireza عکس ، فیلم و mp3
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل