امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی سوالاتی که جواب آن ها در کلید اشتباه است
سوال کوین لینچ ؟؟؟؟ نمایانی؟؟؟... ufrd ؟؟؟؟ توسعه شهرهای کوچک ؟؟؟؟و اون سوال آمار مگه مقیاس نسبتی یا فاصله ای؟؟؟؟ ..... جالب اینجاس که این سوالا تکرار شده سالای قبل بوده .....102102

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط hero
    یه نکته جالب!

وجه اشتراک مکتب اصفهان و سبک تهران رو با کلید طراحی چک کردم جواب صحیح میشد عدم مداخله در بافت کهن، با کلید برنامه ریزی چک کردم میشدتاکید بر شکل گیری ساختمان های مهم دولتی و عمومی!!! یعنی خودشون هم تکلیفشون با خودشون مشخص نیست!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط foroogh.r ، godonly. ، kasrak ، shb**
    mohandes 327 to barnameriziam zade adame modakhele dar baft kohan

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط hero
      (۱۳۹۲-۱۲-۲، ۱۲:۲۵ صبح)g.h نوشته است: mohandes 327 to barnameriziam zade adame modakhele dar baft kohan

آره حق با شماست، 4 درصد به مباحثم اضافه شدWs17

پاسخ
      پس چرا میگن قانون شهرداری سال 1309 تصویب شده شده پس اولین قانون مصوبه ولی 102

چی بگم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      تو کتاب از شار تا شهرم نوشته ویژگی مشترک مکب اصفهان و تهران عدم مداخله در بافت کهن ولی من خودم در هرحال اشتباه زدم

پاسخ
      دوستان خواهشا همه همکاری کنید اونایی که به نظرمون اشتباهه رو با ذکر منبع واسه سنجش ارسال کنیم
      بعضیاش تو کنکورای سال قبل یه جواب دیگه اومده توروخدا همه همکاری کنید مال سالهای قبل رو هم چک کنید چند روز دیگه وقت داریم عجله کنید همتون دوستان

پاسخ
      بچه ها چیکار کنیم اگه این کلید تغییر نکنه خیلی درصدا میاد پایین102

پاسخ
       سپاس شده توسط shb**
      سلام بچه ها
      من با یکی از اساتید که عضو کارگروه طراحی سولات کنکور هست صحبت کردم، ایشون آب پاکی رو بر دستم ریخت و گفت برخی سوالات نسبیه و نظر برخی از اساتید با اساتید دیگه فرق داره؛ تمام سوالات با جواباشون رفرنس معتبر دارن و احتمال تغییر پاسخنامه تقریبا صفره..........!!!!!!

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۲-۱۲-۳، ۱۲:۴۸ عصر)pouya_831 نوشته است: سلام بچه ها
        من با یکی از اساتید که عضو کارگروه طراحی سولات کنکور هست صحبت کردم، ایشون آب پاکی رو بر دستم ریخت و گفت برخی سوالات نسبیه و نظر برخی از اساتید با اساتید دیگه فرق داره؛ تمام سوالات با جواباشون رفرنس معتبر دارن و احتمال تغییر پاسخنامه تقریبا صفره..........!!!!!!
        سلام
        ولی چون خود سازمان سنجش این رو گفته پس میشود کاری کرد:
        (این کلید اولیه غیر قابل استناد است پس از دریافت نظرات داوطلبان و صاحب نظران کلید نهایی سوالات تهیه و بر اساس آن کارنامه داوطلبان استخراج خواهد شد.)

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            اطلاعیه دانلود رایگان ازمون + جواب هشت مرحله ای 91-92 برنامه ریزی شهری خانه شهرسازان محمد یگانه 10 4,315 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۱:۴۳ عصر
          آخرین ارسال: محیا خانوم
            چند سوال در مورد کنکور ارشد....ممنون میشم پاسخ بدین javadrigi 3 2,107 ۱۳۹۳-۴-۲۶، ۰۳:۴۳ عصر
          آخرین ارسال: 9123533029

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان