امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود پی دی اف تاریخ معماری و باغسازی همراه با تصاویر(درس سوم)
درس سوم شامل معماری و باغسازی ایران باستان (ایلام- ماد- هخامنشی- اشکانی- ساسانی)

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   3.pdf (اندازه: 7.78 MB / تعداد دفعات دریافت: 220)
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، MHAKBARI ، atelieahjam
سلام و تشکر ویژه بابت شروع فعالیتتان در سایت ایران شهرساز
امیدواریم در کنار هم بتوانیم خدمات شایسته ای را به جامعه مهندسین شهرساز و معمار ارائه دهیم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۲-۱، ۱۰:۴۲ عصر)AliReza نوشته است: سلام و تشکر ویژه بابت شروع فعالیتتان در سایت ایران شهرساز
امیدواریم در کنار هم بتوانیم خدمات شایسته ای را به جامعه مهندسین شهرساز و معمار ارائه دهیم.

خواهش میکنم مهندس دهقان. طبق قولی که داده بودم قرار بود بعد کنکور فعالیت بیشتری داشته باشم. امیدوارم به عنوان عضو کوچکی از ایران شهرساز بتونم مفید واقع بشم.

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۲-۱۲-۱، ۱۰:۵۰ عصر)ehsan7550 نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۲-۱، ۱۰:۴۲ عصر)AliReza نوشته است: سلام و تشکر ویژه بابت شروع فعالیتتان در سایت ایران شهرساز

خواهش میکنم مهندس دهقان. طبق قولی که داده بودم قرار بود بعد کنکور فعالیت بیشتری داشته باشم. امیدوارم به عنوان عضو کوچکی از ایران شهرساز بتونم مفید واقع بشم.
تشکر از شما
امیدوارم سایت هم بتونه در ادامه همراه خوبی برای شما و دوستان فعال باشه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قسمت اول:تری دی مکس در 20 دقیقه *تضمینی*برای اولین بار دانلود کنید alireza 13 10,973 ۱۳۹۶-۳-۱۴، ۰۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  كلاس تري دي مكس نرويد! دانلود فيلم آموزش فوق العاده در ايران شهرساز alireza 11 20,699 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۶:۳۷ عصر
آخرین ارسال: Maryam3020
  دانلود جزوات رتبه تک رقمی کنکور طراحی شهری 93 alireza 36 15,042 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۷:۱۶ عصر
آخرین ارسال: Mashad1365
  آشنایی با مفاهیم کلیدی و تعاریف اولیه ای که هر طراح شهر باید بداند تلگرام1 0 756 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: تلگرام1
  جزوه آموزشی آماده سازی زمین با استفاده از جی آی اس ali_ahmadi 6 7,982 ۱۳۹۴-۱۱-۴، ۰۴:۳۱ عصر
آخرین ارسال: maryam taban
  دانلود خلاصه کتاب منشور آتن E.Y.I 2 3,867 ۱۳۹۴-۱۰-۷، ۱۱:۲۷ عصر
  Civilizations of Meso-America با فرمت پاورپوینت تاریخ شهرسازی جهان 3 تمدن قاره آمریکا kasrak 2 2,868 ۱۳۹۴-۹-۱۸، ۰۷:۳۹ عصر
  دانلود پاورپوینت شهر سوخته به همراه مقاله atelieahjam 1 4,288 ۱۳۹۴-۹-۱۶، ۰۴:۵۱ عصر
آخرین ارسال: خلیل ترزبان
  قسمت دوم و پایانی:تری دی مکس در 20 دقیقه *تضمینی*برای اولین بار دانلود کنید alireza 17 11,584 ۱۳۹۴-۸-۱۸، ۱۱:۴۱ صبح
  دانلود کتاب اموزش نرم افزار maya به زبان فارسی sibel 6 9,039 ۱۳۹۴-۵-۲۲، ۱۰:۲۴ صبح
آخرین ارسال: reza5610

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان