ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
پایان نامه
دوستان در ارتباط با خوانایی و همینطور ارتباط بین نام محله ها و خوانایی و حس تعلق مطلبی دارین؟Ws17

آخرین ارسال های من :
2
RE: پایان نامه
یعنی هیچکسی نمیتونه کمکم کنه؟پایان نامه یا مقاله ای سراغ ندارین؟

3
دوست عزيز بنظرم اگر پايان نامت در اين خصوص هست بايد مطالعات ميداني بسياري داشته باشي

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: AZ!N
4
بنظرتون موضوع مناسبی هست و میشه روش کار کرد؟منابعی غیر از سیمای شهر و محیط های پاسخده میشناسین؟

5
نه عزیزم مطلبی ندارم

آخرین ارسال های من :

6
    سلام.به نظر من هم باید مطالعات میدانی داشته باشید...

پرسشنامه و تصویر ذهنی...

یا برای مثال تغییر اسم چه تاثیری در مردم داشته؟پذیرفته اند یا به همون اسم قبلی نام میبرند..

به نظر من پایان نامه خیلی خوب ولی یکم وقت گیر..

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: alireza
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      Sad ردخواست کمک برای موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد Mahshid Delnavaz 539 1394-10-1، 01:48 عصر
      آخرین ارسال: Mahshid Delnavaz
        درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 762 1394-5-13، 10:33 صبح
      آخرین ارسال: maryam azari
        خیلی مهم >> نامه اعتراض را امضا کنید godonly. 3,335 1393-6-17، 04:19 عصر
      آخرین ارسال: z.s
        15 نامه امضا شده تا این لحظه....آخرین مهلت روز اعتراض urbanDesign.h 2,417 1393-6-17، 12:54 صبح
      آخرین ارسال: alireza
      Sad سوال راجع به پایان نامه salehi6940 844 1393-2-29، 08:01 عصر
      آخرین ارسال: تیلور
        پایان نامه sahel b 1,673 1393-1-25، 10:06 صبح
      آخرین ارسال: milad93
        پایان نامه: نقش مبلمان در ارتقای کیفیت محیطی heeeeelp!!! paperstar 910 1392-12-20، 02:44 عصر
      آخرین ارسال: paperstar
        منابع پایان نامه با موضوع پیاده مداری- طراحی پیاده راه paperstar 2,498 1392-12-13، 12:20 عصر
      آخرین ارسال: paperstar
        کمک در مورد پایان نامه paperstar 847 1392-12-5، 02:44 عصر
      آخرین ارسال: saminta
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        نمونه اسکیس طراحی شهری-8 دیروز asghar67 shahabsaa کارشناسی ارشد طراحی شهری
        متوسط هزینه زندگی دانشجویی 2-28 dariush60 saeid1989 زندگی در اوکراین
        تعداد 20 شیت برنامه ریزی شهری 2-22 amirurban zeinabmousavi جزوات
        ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می ... 2-21 alireza nassi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        درخواست رایگان  طرح تفصیلی کامل منطقه 7 تهران 2-20 naeim_akbarpoor Fbh طرح تفصیلی شهرهای ایران pdf
        دانلود معماری پایدار - PDF 2-19 atelieahjam ratin مقالات فارسی
        ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 2-16 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 2-13 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 2-13 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        خبر ویژه  لغو مصوبه کمسیون هم ارزی توسط هییت عمومی دیوان عدالت 2-12 maravia1979 maravia1979 سوالات
        دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری شهرسازی آزاد 1396 2-7 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        آمار کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
        پکیج کلاسی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم(تحلیلی تشریحی) برنامه... 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
        دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
        نگاهی به شاخص های توسعه پایدار 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل