امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی رتبه 1 و 2 سال گذشته با رتبه های احتمالی اعضای سایت امسال(93)
سلام دوستان
تا بدین لحظه که بیش از 50 رتبه را تخمین زدم نتایج جالبی بدست امده که یکی از آنها درصد رتبه ها در سال 92 و امسال(93) می باشد.
گرایش طراحی شهری:
سال 92:
میانگین رتبه 1 >>>57.25
معدل:14.97
سال 93:
میانگین رتبه 1 >>>61
معدل: 16.42
..........................
سال 92:
میانگین رتبه 2 >>>54.91
معدل:در دست نیست
سال 93:
میانگین رتبه 2 >>>56.18
معدل: 16.13
.......................
تقریبا میشه این نتیجه را گرفت که حدود 2-4 درصد میانگین بالاتر رفته است.

اگر دوست داشتید بازم میشه تحلیل هایی را ارائه داد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط mohseni ، golnushhh ، Brightness ، Saeedm ، farza ، m.marziye ، shb** ، vision
اگه امکانش هست باز هم به تحلیلتون ادامه بدید .....
آخرین ارسال های من :

اگر واقعیات با نظریات هماهنگی ندارند، واقعیت‌ها را تغییر بده " البرت انیشتین"
پاسخ
بفرمایید :

روی مطالب کلیک کنید:

میانگین درصد زبان طراحی شهری 59 داوطلب کنکور 93-38 داوطلب دو رقمی

میانگین درصد مباحث طراحی شهری 59 داوطلب کنکور 93-38 داوطلب دو رقمی

میانگین درصد مبانی طراحی شهری 59 داوطلب کنکور 93-38 داوطلب دو رقمی

میانگین درصد تحلیل طراحی شهری 59 داوطلب کنکور 93-38 داوطلب دو رقمی

میانگین همه دروس طراحی شهری 59 داوطلب کنکور 93-38 داوطلب دو رقمی

میانگین معدل طراحی شهری 59 داوطلب کنکور 93-38 داوطلب دو رقمی

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، m.marziye ، vision
ولی یه سوال میانگین درصد نفر اولی که توو سایت اعلام شده حدود 67 درصد شده...درسته؟

ولی اینجا 61 درج شده

رتبه ما بین 50 نفری که اینجا گذاشتن درصدشونو فقط سنجیده شده؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    salam,khastam begam in miangina rotbeye 1va 2 toye site hast karnamehashon?,chon ham rotebey 1 vaham 2e parsal az doostane man hastan va miangin va moadeleshon inha nist ,va motefavete

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      va fekr mikonam shoma miangine darsadaye rotbeye 1 va 2 sale 91 yani 2sal pisho gozashtin

پاسخ
      سلام منم یه نظری داشتم. سال 92 بدون در نظر گرفتن تکراری بدون سوالات ،سوالات زبان تخصصی خیلی آسون بود یعنی کسی اگه یه کوچولو درباره جیکوبز و نیومن میدونست بدون خوندن پسیج ها هم میتونست جواب بده ،یعنی حداقل 40%آوردن واقعا کار ممکن و آسونی بود و اکثرا هم درصدهاشون در همین حول و حوش بودولی امسال با اینکه واقعاااااا سوالا سخت بود همه درصداشون بالاس!!W58W58و این واسه من یکی خیلی جالبه ،چطور ممکنه نمیدونم. اونایی که 35-40 %زبان زدن واقعا بیان بگن چطور زبان خوندن تا حداقل اینکه یاد بگیریم ....There

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط shb** ، khansa
        (۱۳۹۲-۱۲-۴، ۰۷:۲۸ عصر)haleh67 نوشته است: سلام منم یه نظری داشتم. سال 92 بدون در نظر گرفتن تکراری بدون سوالات ،سوالات زبان تخصصی خیلی آسون بود یعنی کسی اگه یه کوچولو درباره جیکوبز و نیومن میدونست بدون خوندن پسیج ها هم میتونست جواب بده ،یعنی حداقل 40%آوردن واقعا کار ممکن و آسونی بود و اکثرا هم درصدهاشون در همین حول و حوش بودولی امسال با اینکه واقعاااااا سوالا سخت بود همه درصداشون بالاس!!W58W58و این واسه من یکی خیلی جالبه ،چطور ممکنه نمیدونم. اونایی که 35-40 %زبان زدن واقعا بیان بگن چطور زبان خوندن تا حداقل اینکه یاد بگیریم ....There
        بله روشی هست که شما به راحتی میتوانید 50 درصد زبان را بزنید آموزشش را یکی از اعضا ارسال کرده که وقت نکردم در سایت قرار دهم.
        آنهم فقط با یک سایت جلو می روید.همین

پاسخ
        (۱۳۹۲-۱۲-۴، ۰۸:۵۳ عصر)AliReza نوشته است:
        (۱۳۹۲-۱۲-۴، ۰۷:۲۸ عصر)haleh67 نوشته است: سلام منم یه نظری داشتم. سال 92 بدون در نظر گرفتن تکراری بدون سوالات ،سوالات زبان تخصصی خیلی آسون بود یعنی کسی اگه یه کوچولو درباره جیکوبز و نیومن میدونست بدون خوندن پسیج ها هم میتونست جواب بده ،یعنی حداقل 40%آوردن واقعا کار ممکن و آسونی بود و اکثرا هم درصدهاشون در همین حول و حوش بودولی امسال با اینکه واقعاااااا سوالا سخت بود همه درصداشون بالاس!!W58W58و این واسه من یکی خیلی جالبه ،چطور ممکنه نمیدونم. اونایی که 35-40 %زبان زدن واقعا بیان بگن چطور زبان خوندن تا حداقل اینکه یاد بگیریم ....There
        بله روشی هست که شما به راحتی میتوانید 50 درصد زبان را بزنید آموزشش را یکی از اعضا ارسال کرده که وقت نکردم در سایت قرار دهم.

خوب بزارید تا همه استفاده کنن 4

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط khansa
          (۱۳۹۲-۱۲-۴، ۰۸:۵۳ عصر)AliReza نوشته است:
          خیلی جالبه پس. خوشبحال اونایی که استفاده کردن.

پاسخ
           سپاس شده توسط khansa

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            [خبر شهرسازی] طرح های آمایش حدیث گلی 0 14,641 ۱۳۹۶-۱۰-۳۰، ۰۵:۵۲ عصر
          آخرین ارسال: حدیث گلی
            سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
          آخرین ارسال: gholamirayan
            نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
          آخرین ارسال: nassi
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,380 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
            ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,366 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
          آخرین ارسال: nassi
            سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
            خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,111 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
            هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 852 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان