امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستام میگن این تخمین رتبه ها همش احتماله. یعنی حرفشون درسته؟؟ من واقعا امیدم ب همون
ارسال یکی از اعضا:
سلام خدمت شما.ازتون بخاطر وقتی که واسه تخمین رتبه ها میذارید واقعا تشکر میکنم.
من 2بار درصدامو فرستادم.بار اول رتبمو بین 30-50 تخمین زدید.
باردوم با کلید سنجش شدم بین 130-160
اما دوستام میگن این تخمین رتبه ها همش احتماله.
یعنی حرفشون درسته؟؟ من واقعا امیدم ب همون رتبه 130-160 هست.
خواهش میکنم بگید امید الکی نیست؟؟ با این رتبه دانشگاه روزانه شیراز قبول میشم اگه مرحله دوم خوب بشه؟؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام بر شما... از زحمات مهندس دهقان تشکر میکنم ولی متاسفانه این تخمین رتبه ها خیلی کم پیش میاد که درست باشه!!! مثلا من رتبم 100 شد ولی تخمین زده شده بود 36-44!! والبته طبیعیم هست چون هر سال شرایط کنکور متفاوته... ایشالا شما همون رتبه ای که میخواین بشین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
به نظر من همه چیز بستگی به این داره که چه قدر درصد های خودتون رو واقعی حساب کرده باشید
چون ممکن حتی چند درصد (مثلا 5 درصد زبان بالا و پایین) رتبه شما رو جا بجا کنه
اگر درست حساب کرده باشید به نظر من قابل اعتماد
آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
Jim Rohon
پاسخ
اینجور که پیداس درصدای امسال خیلی بالاس واسه من تخمین زدند بین 57 تا 77 ولی من تقریبا ناامید شدم با دیدنه درصدای بقیه :( فک میکنم با این شرایط رتبم خیلی با این تخمین متفاوته :(

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بله خیلی بالا زدن اما موضوع اینجاست که دوستان مطمئن باشند واقعا همین ها رو زدن اگه من اینقدر روی این موضوع تاکید می کنم چون سر خودم اومده26 گاهی از استرسی که سر جلسه داشتیم یک سوال هایی را اشتباه می زنیم که اگه دوماه بعد همون جلومون بذارند صد در صد درستش رو بلدیم

مهم ترین چیز آرامش و امید تا اومدن نتیجه ها هرجند انتظار بدترین وضعیت زندگی102

پاسخ
 سپاس شده توسط marzieh gh
ممنونم از شما.
من از درصدام مطمئنم.چون با کلید سنجش چک کردم.
ولی اشتباهم اینجا بود که سوالایی رو که شک داشتم زدم و متاسفانه اکثرش غلط شد102
انشالله که رتبم بین همون 130-160 بشه حداقل...63

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    zaban18 mabahes42 mabani48 tarikh52amar20

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۱۲-۸، ۰۱:۳۶ عصر)sakine نوشته است: zaban18 mabahes42 mabani48 tarikh52amar20
      جواب شما:
      http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...3#pid63093

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,380 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,367 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,111 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
        جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 alireza 48 6,126 ۱۳۹۵-۶-۱۰، ۰۲:۵۵ صبح
      آخرین ارسال: mahbub1993
        شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 alireza 0 1,409 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۳:۴۸ صبح
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 alireza 1 1,125 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: f.e
        کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 alireza 27 6,475 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان