امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرزوی من>>ورود به چهارمین سال فعالیت ایران شهرساز و آنچه در سال گذشته بر ما گذشت
سلام بر بیش از 66 هزار عضو محترم ایران شهرساز
ابتدا روز مهندس را به همه شما عزیزان تبریک و آغاز چهارمین سال فعالیت ایران شهرساز را با فعالیت مجدد اعضای ایران شهرساز در هفته گذشته به فال نیک میگیریم و امیدواریم اتفاقی که سال گذشته بر ایران شهرساز افتاد هرگز تکرار نشود.
سال گذشته از اوخر بهمن فعالیت خوبی را شروع کردیم و در ادامه مسیر موفقیت فصل نامه را منتشر کردیم و بسته های آموزشی و کلاس های مجازی مرحله دوم در هر دو گرایش شهرسازی و کنکور دکتری و برنامه های خوب دیگر
متاسفانه در اواسط اردیبهشت اتفاق غیر قابل پیش بینی برای اطلاعات سایت که بیش از 30 گیگ بود افتاد و سایت در آستانه حذف از دنیای مجازی قرار گرفت که فقط با تلاش شماها و ارسال هزاران فایل به ایمیل کمی امیدمان زنده شد و در نهایت سایت با برگشت به 30 بهمن 1391 یعنی 4 ماه قبل از آن هزاران فایل و کاربر حذف شدند و رتبه سایت که حدود 1000 بود به یکباره افت کرد و به حدود 2700 رسید و از ماه قبل دوباره روند رو به رشد را شروع کردیم و فکرش را هم نمی کردیم دوباره برگردیم و ادامه دهیم ولی شد.
چون تولد سایت است و نمی خواهم این شیرینی را با درد دل هایم به کامتان تلخ کنم از خیلی مسائل میگذرم.
همه ما میدانیم که سایت با فعالیت اعضایش زنده است و اگر فعالیتی نباشد سایتی هم وجود نخواهد داشت.
پس ما را تنها نگذارید و منتظر فعالیت دیگران نباشید از خودمان شروع کنیم تا بقیه هم به ما بپیوندند.
دست ما را بگیرید و ایران شهرساز را بهترین سایت شهرسازی کشور کنید.
این روز مبارک بر همه شما مبارک
به بهترین آرزو 3 سال عضویت ویژه رایگان به 1 نفر
و 1 سال عضویت ویژه رایگان به 2 نفر بعنوان هدیه تعلق خواهد گرفت.
آرزوی من:
آرزویم این است که هر کاربری که در سایت درخواست خود را می دهد در کمتر از 15 دقیقه جواب خود را بگیرد.
با تشکر
عضوی از سایت علیرضا
[تصویر:  iranshahrsaz.com_تولد-3-سالگی.jpg]
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط haleh67 ، ehsan7550 ، dementor ، najme ، Sahab ، hamid_shahrsaz ، Brightness ، khansa ، s.t ، farza ، haydariyan ، Monir90 ، F.YOU ، hero ، MHAKBARI ، pishrurbanist ، mina91 ، atelieahjam ، FaTyJo0oN
63آرزوی من اینه که همه ایرانشهرسازیا به آرزوهای خوبشون برسن.63

من خودم آغاز فعالیتم تو سایت پربار ایرانشرساز یجورایی همزمان با چهارمین سالگرد سایته. امیدوارم که در کنار هم روز به روز شاهد پیشرفت و روند رو به رشد سایت باشیم.
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، dementor ، Brightness ، khansa ، farza ، haydariyan ، amirht ، hero ، MHAKBARI ، atelieahjam ، FaTyJo0oN
تبریک برای تولد ایران شهرسا

آرزوم اینه که امسال واقعا سایت به جایگاه خودش برسه، به طوری که همه شهرسازین اینجا عضو بشن راجع به هر موضوع شهرسازی توی سایت تاپیک وجود داشته باشه و رتبه سایت دوباره بیاد زیر هزار

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، khansa ، farza ، haydariyan ، alireza ، hero ، MHAKBARI ، atelieahjam ، FaTyJo0oN
[تصویر:  2eaoapgxehimkak1y7ei.gif] تولدش مباااارک ، [تصویر:  2eaoapgxehimkak1y7ei.gif]

آرزو میکنم همینطوری پله های ترقی رو بالا بره و جزو اولین و بهتری سایت علمی ایران و بعدش هم جهان بشه و
دستاوردهای سایت تو 5 سالگی بیشتر و بیشتر باشه. [تصویر:  83172_%2811%29.gif]

[تصویر:  hoppisar2.gif][تصویر:  hoppisar2.gif][تصویر:  hoppisar2.gif]
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط khansa ، farza ، haydariyan ، alireza ، ehsan7550 ، hero ، MHAKBARI ، atelieahjam ، FaTyJo0oN
[تصویر:  ws17.gif][تصویر:  happybday.gif][تصویر:  happybday.gif]تولدش مبارک[تصویر:  happy.gif][تصویر:  happy.gif]
در آرزوی امید به دنبال سایه ی استمداد خورشید تورادیدم آری تو ایران شهرساز
نوشتن آرزو واسه خودم همیشه یه کار سخته آرزو میکنم مجمع الجزایر( یا همون اجتماع) مهندسان با اخلاق باشه که ضمن بازدهی مثبت علمی همزمان با اون از لحاظ اخلاقیت همچنان پیشرو باشه و هرگز متوقف نشه و بعنوان کوچکترین عضوسایت ضمن تبریک باید بگم قضیه سال گذشته برام ناراحت کننده بود و امیدوارم هرگز تکرار نشه و برام باعث شادی هست که مدیریت محترم دلسوزانه فعالیت میکنند.
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، farza ، haydariyan ، alireza ، ehsan7550 ، hero ، atelieahjam ، FaTyJo0oN
درود بر شما وعلاقمندان، آرزو دارم که (شهرهای کشورم را شهرسازان ایران برای فردا ی بهتر بسازند.) اینکه جای هست که بگویم و ببینم که نبض شهر می زند وضربانم را هم آهنگ
میکند به خود می بالم آرزوی بهترین ها برای همه وشما

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط farza ، haydariyan ، Brightness ، alireza ، ehsan7550 ، hero ، atelieahjam ، FaTyJo0oN
    W63Happy

[b]سلام!

آرزوی من!!!!! اینه که ایران شهرساز با فعالیت اعضایش به مرحله ای برسه که وقتی شخصی موضوعی را در انجمنی جستجو کرد به منابع مورد نیاز خود به راحتی دسترسی پیدا کند. آمین!63

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط ehsan7550 ، Brightness ، atiyeh ، hero ، alireza ، atelieahjam ، haydariyan ، FaTyJo0oN
      [تصویر:  0.662955001313928059_parsnaz_ir.gif]
      [تصویر:  s%20%2811%29.gif] [تصویر:  icon_pf%20%2888%29.gif]
      [تصویر:  pp4rp0o6xox7c9bjrack.gif]
      تولد همه ایران شهرسازیا مبارک انشالله همه با هم امسال در بهترین دانشگاه ها جشن قبولی داشته باشیم.و با تشکر فرااااوان از زحمات همه ی فعالین سایت.
      بچه ها مچکریم[تصویر:  s%20%2811%29.gif]

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط Brightness ، hero ، s.t ، alireza ، atelieahjam ، haydariyan ، FaTyJo0oN
        آرزوی من اینه ایران شهرساز قابلیتهاش روز به روز بیشتر بشه و به شهرت جهانی برسه و همه شهرسازای دنیا برای هر موضوعی که سرچ میکنن اولویت اولشون حستجو تووی این سایت باشه.
        با توکل به خدا و تلاش اعضا و مدیریت محترم سایت .63

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط Brightness ، alireza ، atelieahjam ، haydariyan ، FaTyJo0oN
        امیدوارم همه باهم کشوری زیبا بسازیم کشوری که همه سازندگانش دست کم در یک حلقه علمی مجازی پربار مشترکند!

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط Brightness ، alireza ، atelieahjam ، haydariyan ، FaTyJo0oN

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,873 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,302 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
          عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,806 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
          تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
          اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 965 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
          شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,850 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
          ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,333 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
          جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,370 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
          قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,138 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
          در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,192 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
        آخرین ارسال: sarayhaddadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان