امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرزوی من>>ورود به چهارمین سال فعالیت ایران شهرساز و آنچه در سال گذشته بر ما گذشت
منم به نوبه خودم سالروز تولد ایران شهرساز را به همه اعضای سایت تبریک میگم .... با ارزوی موفقیت همه ....
آخرین ارسال های من :

باد وزيدن گـرفت ، قـــلب مــــرا هـــم ببرد   *  قـــلب مـــــرا دســـت آن دلـــــبر زيـبا ســپرد*
قلب من از سنگ بود ، با نگـهش آب شـد *  بهــر وصال رخـش ، عاشـــق و بی تاب شـد*
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، alireza ، atelieahjam ، haydariyan ، FaTyJo0oN
با سلام و احترام خدمت مهندسان گرامی

این روز فرخنده را حضور مهندسان و دوستان گرامی و خدمت جناب آقای مهندس دهقان تبریک می گویم

و همچنین آغاز چهارمین سال شروع فعالیت ایران شهرساز بر شما گرامی باد

بیل و کلنگ و کاردک / سیمان و سنگ و آهک

آسفالت گرم و غلتک / روز شما مبارک !

آرزو می کنم آرزوی همه ی دوستان برآورده بشه
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، alireza ، haydariyan ، FaTyJo0oN
HappyHappyHappy

منم تبریک میگم 3 سال تلاش و پویایی رو، 3 سال پشتکار و اراده پولادین رو
تو این 3 سال خاطره های تلخ و شیرین زیادی رو تجربه کردیم... شیرین تریناش تجربه های اولی و موفقی بود که ایران شهرساز جسارت و قدرت رقم زدنش رو داشت.. آزمون های آنلاین و دوره ای ... آزمون مرحله 2 و بسیاری از رکورد های سایت های شهرسازی که ایران شهرساز شکستشون... 67
و اما غمیگن ترین خاطره درگذشت یکی از بهترین های سایت و یکی از نخبه های شهرسازی ایران مرحومه مهدیه سعید بود.29

آرزوم جهانی شدن ایران شهرسازه

[تصویر:  iranshahrsaz.com_319152.gif]
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، atelieahjam ، haydariyan
منم به نوبه ی خودم این سالروز رو به همه ی اعضای عزیز ایران شهرساز و به خصوص مدیر بزرگوار انجمن،مهندس دهقان عزیز تبریک میگم و از زحمات همه عزیزانی که برای سرپاموندن ایران شهرساز تمام تلاش خودشونو کردن تشکر فراوان میکنم.جا داره همینجا یادی بکنم از مهندس ایلیای عزیز که یکی از بهترینای انجمن بودن و هستن و حضور فعالشون مایه ی دلگرمی ماست ازشون کمال تشکر رو دارم امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشن
خدارو شکر میکنم برای آشنا شدنم با این گردهمایی بینظیر که برام حکم تولدی دوباره رو داشت تولد توی دنیایی که آدما برای هم انقدر ارزش قائلن که از کوچکترین کمکی در حق همدیگه کوتاهی نمیکنن،دنیایی که بدون اینکه کسی کسی رو دیده باشه یا اینکه بشناسه صمیمانه ترین دوستی ها توش شکل گرفته.من خیلی از چیزایی رو که تو این چندسال به دست آوردم مدیون این آشناییم و بارها و بارها خدارو به خاطر این بهترین اتفاق شاکرم.
اول از همه آرزو میکنم سال دیگه این موقع ایران شهرساز تو برترین جایگاه که واقعا شایستگیشو داره قرار بگیره63
و بعد آرزو میکنم هر آنچه که خیر و صلاح هر بنده ای هست خدا نصیبش کنه و وجود همه ی آدما با صداقت و پاکی و پاکدامنی قرین بشه و درسالها،ماه ها،روزها و یا شاید ساعتهای باقی مانده عمرم بتونم ثانیه هایی از مرام و معرفت و وجدان رو توی دنیای واقعی ببینم آنچه که توی این دنیای مجازی حسش میکنم.
برای همه ی دوستان خوب ایران شهرسازیم آرزوی بهترین ها رو دارم.
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، FaTyJo0oN ، atelieahjam
up...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
در صورت به حد نصاب نرسیدن پاسخ ها هدایا اهدا نخواهد شد!

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,882 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,316 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,848 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 658 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 976 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,877 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,375 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,377 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,144 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,255 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان