امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
((2))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم!
درود
خوب کلید را از پیوست زیر دانلود کنید و درصد خود را حساب کن تا رتبه شما را حساب کنیم.
طبق تخمین جدید((داوطلبینی که تخمین آنها از794 به قبل تاپیک قبلی((http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...4#pid62754)) است فقط شماره ارسال را ذکر کنند تا رتبه جدیدشان را اعلام کنم قبلا هم اعلام کردم که احتمال افت رتبه زیاد است آنهم بدلیل راحتی سوالات و درصد بالای میانگین نسبت به سالهای گذشته))
لینک دانلود کلید برنامه ریزی شهری و طراحی شهری سال 1393:
دفترچه d

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط m.marziye ، shb**
ارسال 702
سلام برنامه ریزی

زبان 0
مباحث 50
مبانی 43
تاریخ 76
آمار 58

آخرین ارسال های من :
پست شماره 642!
برنامه ریزی:
زبان: 21
مباحث: 59
مبانی: 59
تاریخ: 49
آمار: 60
معدل: 15.5
********************************************************************************************
دوستم طراحی:
زبان: 28
مباحث: 37
مبانی: 51
تاریخ: 47
تحلیل: 72
معدل: 16.5

آخرین ارسال های من :
سلام
ارسال 780
طراحی شهری
زبان: 40
مباحث: 50.7
مبانی: 36
تاریخ: 17.3
تحلیل: 41.3
معدل: 16.20

آخرین ارسال های من :
    (۱۳۹۲-۱۲-۶، ۱۲:۱۴ صبح)327 نوشته است: دوستم طراحی:
    زبان: 28
    مباحث: 37
    مبانی: 51
    تاریخ: 47
    تحلیل: 72
    معدل: 16.5
    طبق تخمین جدید طراحی شهری((داوطلبینی که تخمین آنها از794 به قبل تاپیک قبلی((http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...4#pid62754)) است فقط شماره ارسال را ذکر کنند تا رتبه جدیدشان را اعلام کنم قبلا هم اعلام کردم که احتمال افت رتبه زیاد است آنهم بدلیل راحتی سوالات و درصد بالای میانگین نسبت به سالهای گذشته))
    رتبه تخمینی قبلی شما:
    33-53
    رتبه تخمینی جدید شما:
    54-82
    میانگین دروس:
    46.09

سپاس شده توسط 327
    واقعا خسته نباشید میگم به مهندس عزیز برای این همه تلاش برای تخمین رتبه دوستان/ فقط میخواستم بگم اگه امکانش هست لطفا اطلاع بدید کی تخمین نهایی رتبه های برنامه ریزی اعلام میشه؟

سپاس شده توسط godonly.
    پیام یکی از اعضا که پست شان را پیدا نکرده بودند و دوباره درصد را ارسال نمودند
    نقل‌قول: زبان0 مباحث62 مبانی50 تاریخ53 تحلیل74
    طبق تخمین جدید طراحی شهری((داوطلبینی که تخمین آنها از794 به قبل تاپیک قبلی((http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...4#pid62754)) است فقط شماره ارسال را ذکر کنند تا رتبه جدیدشان را اعلام کنم قبلا هم اعلام کردم که احتمال افت رتبه زیاد است آنهم بدلیل راحتی سوالات و درصد بالای میانگین نسبت به سالهای گذشته))
    رتبه تخمینی قبلی شما:
    14-34
    رتبه تخمینی جدید شما:
    39-63
    میانگین دروس:
    49.09

(۱۳۹۲-۱۲-۶، ۱۲:۰۷ صبح)AliReza نوشته است: درود
    خوب کلید را از پیوست زیر دانلود کنید و درصد خود را حساب کن تا رتبه شما را حساب کنیم.
    طبق تخمین جدید((داوطلبینی که تخمین آنها از794 به قبل تاپیک قبلی((http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...4#pid62754)) است فقط شماره ارسال را ذکر کنند تا رتبه جدیدشان را اعلام کنم قبلا هم اعلام کردم که احتمال افت رتبه زیاد است آنهم بدلیل راحتی سوالات و درصد بالای میانگین نسبت به سالهای گذشته))
    لینک دانلود کلید برنامه ریزی شهری و طراحی شهری سال 1393:
    دفترچه d
    سلام ممنون میشم رتبه منم حدودشو بگید:زبان 0 مباحٍث 50 مبانی 60 تاریخ40 تحلیل 60

آخرین ارسال های من :
      مال برنامه ریزیم تغییر کرده؟ یا فقط طراحی شهری؟

آخرین ارسال های من :
        مثل اینکه فعلا مهندس رو طراحیا کار میکنن

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 965 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,380 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,367 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,096 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
          راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 742 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
          دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,063 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان