ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
با پاسخنامه ایران شهرساز خیلی امید وار شدم ولی حالا نه ... چقد از جوابای اون پاسخ نا
پیام یکی از اعضا:
سلام مهندس شما قبل از اینکه کلید بیاد یه پاسخنامه گذاشتین بعد من چک کردم باهاش جوابامو خیلی امید وار شدم ولی حالا نه ... چقد از جوابای اون پاسخ نامه مطمئن بودین؟یا اینکه اون کسی که جواب داده بود چقد اطمینان داشت؟آخه نمیدونم والا یعنی کلید اشتباه زیاد داشته یا من در توحم بودم که خوب زدم
آخرین ارسال های من :

2
RE: با پاسخنامه ایران شهرساز خیلی امید وار شدم ولی حالا نه ... چقد از جوابای اون پاسخ نا
(1392-12-6، 11:47 عصر)AliReza نوشته است:  پیام یکی از اعضا:
سلام مهندس شما قبل از اینکه کلید بیاد یه پاسخنامه گذاشتین بعد من چک کردم باهاش جوابامو خیلی امید وار شدم ولی حالا نه ... چقد از جوابای اون پاسخ نامه مطمئن بودین؟یا اینکه اون کسی که جواب داده بود چقد اطمینان داشت؟آخه نمیدونم والا یعنی کلید اشتباه زیاد داشته یا من در توحم بودم که خوب زدم

با سلام خدمت دوست عزیز که سوال مطرح کردن : اون پاسخنامه ای که سایت گذاشته بود حداکثر تلاش بچه ها این بود که پاسخ هارو کاملا درست پیدا کنن ولی بعضی از سوال ها هست که هیچ کسی جز خوده طراح سوالات نمیدونه ... یعنی مشخص نیست از چه منبعی داده .... خوده من که پارسال کنکور دادم همین اوضاع بود .....
موفق باشید
آخرین ارسال های من :

باد وزيدن گـرفت ، قـــلب مــــرا هـــم ببرد   *  قـــلب مـــــرا دســـت آن دلـــــبر زيـبا ســپرد*
قلب من از سنگ بود ، با نگـهش آب شـد *  بهــر وصال رخـش ، عاشـــق و بی تاب شـد*
 سپاس شده توسط: m.marziye
3
RE: با پاسخنامه ایران شهرساز خیلی امید وار شدم ولی حالا نه ... چقد از جوابای اون پاسخ نا
سلام
من بعضی سوالارو چندین بار چک کردم و هر بار به همون جواب اول رسیدم و تقریبا مطمئن شدم که کلید اشتباه زده و اینکه کنکور که با کلید اشتباه چک نمیشه پس باید امیدوار باشیم انشاالله همه رتبه هامون خوب میشه 63

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) AliReza 373 1395-8-15، 12:43 صبح
    آخرین ارسال: AliReza
      پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر AliReza 273 1395-8-7، 02:19 صبح
      سبک های شهرسازی ایران AliReza 285 1395-8-7، 02:18 صبح
      معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته AliReza 315 1395-6-9، 12:23 صبح
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 AliReza 501 1395-4-30، 07:54 عصر
    آخرین ارسال: f.e
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 14 کشور در گرایش طراحی شهری 95 AliReza 544 1395-3-28، 06:19 صبح
    آخرین ارسال: sohrab koochak
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 31 کشور در گرایش طراحی شهری 95 AliReza 562 1395-3-26، 06:43 صبح
    آخرین ارسال: kathy
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 34 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 AliReza 455 1395-3-25، 09:34 عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 38 کشور در گرایش طراحی شهری 95 AliReza 512 1395-3-25، 07:11 عصر
    آخرین ارسال: maryam39
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! AliReza 22,151 1395-3-25، 03:59 صبح
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل