امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با پاسخنامه ایران شهرساز خیلی امید وار شدم ولی حالا نه ... چقد از جوابای اون پاسخ نا
پیام یکی از اعضا:
سلام مهندس شما قبل از اینکه کلید بیاد یه پاسخنامه گذاشتین بعد من چک کردم باهاش جوابامو خیلی امید وار شدم ولی حالا نه ... چقد از جوابای اون پاسخ نامه مطمئن بودین؟یا اینکه اون کسی که جواب داده بود چقد اطمینان داشت؟آخه نمیدونم والا یعنی کلید اشتباه زیاد داشته یا من در توحم بودم که خوب زدم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۲-۶، ۱۱:۴۷ عصر)AliReza نوشته است: پیام یکی از اعضا:
سلام مهندس شما قبل از اینکه کلید بیاد یه پاسخنامه گذاشتین بعد من چک کردم باهاش جوابامو خیلی امید وار شدم ولی حالا نه ... چقد از جوابای اون پاسخ نامه مطمئن بودین؟یا اینکه اون کسی که جواب داده بود چقد اطمینان داشت؟آخه نمیدونم والا یعنی کلید اشتباه زیاد داشته یا من در توحم بودم که خوب زدم

با سلام خدمت دوست عزیز که سوال مطرح کردن : اون پاسخنامه ای که سایت گذاشته بود حداکثر تلاش بچه ها این بود که پاسخ هارو کاملا درست پیدا کنن ولی بعضی از سوال ها هست که هیچ کسی جز خوده طراح سوالات نمیدونه ... یعنی مشخص نیست از چه منبعی داده .... خوده من که پارسال کنکور دادم همین اوضاع بود .....
موفق باشید
آخرین ارسال های من :

باد وزيدن گـرفت ، قـــلب مــــرا هـــم ببرد   *  قـــلب مـــــرا دســـت آن دلـــــبر زيـبا ســپرد*
قلب من از سنگ بود ، با نگـهش آب شـد *  بهــر وصال رخـش ، عاشـــق و بی تاب شـد*
پاسخ
 سپاس شده توسط m.marziye
سلام
من بعضی سوالارو چندین بار چک کردم و هر بار به همون جواب اول رسیدم و تقریبا مطمئن شدم که کلید اشتباه زده و اینکه کنکور که با کلید اشتباه چک نمیشه پس باید امیدوار باشیم انشاالله همه رتبه هامون خوب میشه 63

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,086 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,002 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,855 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,509 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,411 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,763 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 973 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
      اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,012 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
      شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
      چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 800 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان