ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دلیل عدم صفر درصد زدن آمار در کنکور 93 چیست؟
سلام
با توجه به کارنامه هایی که بدستمان رسیده تا این لحظه حتی یک نفر هم آمار را زیر 6 نزده است که در نوع خودش نسبت به سالهای قبل بی نظیر است.
به نظر شما چرا؟؟؟
آخرین ارسال های من :

2
RE: دلیل عدم صفر درصد زدن آمار در کنکور 93 چیست؟
مضحک بودن سوالات!!! 6 ماه وقت میذاریم و انواع مسئله هارو حل می کنیم اونوقت از روش تحقیق سوال میدن!

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: AliReza ، Saeedm ، khansa
3
به نظر هر چی بیشتر به جلو می ریم دارند سوالات آمار و مدلسازی رو بیشتر به نفع شهرسازها تخصصی می کنند و داره از تعداد سوالات غیر مرتبط با رشته شهرسازی کم می شه....مثلاً امسال 2 سوال از ماتریس های کاربری داده بودند که تخصص بچه های برنامه ریزی شهری هست...حتی سختی سوالات آمار هم داره کمتر می شه...

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: Saeedm ، hero
    4
    مضحک بودن سوالات!!! 6 ماه وقت میذاریم و انواع مسئله هارو حل می کنیم اونوقت از روش تحقیق سوال میدن!
    دقیقا منم موافقم مثلا کسی که 6ماه وقت گذاشته با کسی که فقط 1ماه آمار خونده درصداشون زیاد تفاوت نداره

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: 327 ، Saeedm ، khansa ، roz.khalegh
      5
      (1392-12-9، 12:38 صبح)327 نوشته است:  مضحک بودن سوالات!!! 6 ماه وقت میذاریم و انواع مسئله هارو حل می کنیم اونوقت از روش تحقیق سوال میدن!
      موافقم دلم پره .... دلم میخواد......45
      آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
      6
      به نظر من بهتره

حداقل برای بچه های شهرسازی بهتره

چون محاسبات رو اکثر شهرسازا مشکل دارن و مهندسی هایی مثل عمران و ... راحت میزنن

اما وقتی تخصصی بشه حتما اونها کمتر میتونن تست بزنن

آخرین ارسال های من :
      7
      (1392-12-12، 08:38 صبح)hamid_shahrsaz نوشته است:  به نظر من بهتره

خیلی ممنون ازین نگاهتون به ماجرا!!!
      جواب کوبنده ای بود به من که شهرساز نیستم.اما میخواستم یکبارهم که شده برای چیزی که میخوام تلاش کرده باشم به هرحال شایدم حق با شما باشه...

سپاس شده توسط: hamid_shahrsaz
      8
      (1392-12-12، 08:42 صبح)khansa نوشته است:  
      (1392-12-12، 08:38 صبح)hamid_shahrsaz نوشته است:  به نظر من بهتره

خیلی ممنون ازین نگاهتون به ماجرا!!!
      جواب کوبنده ای بود به من که شهرساز نیستم.اما میخواستم یکبارهم که شده برای چیزی که میخوام تلاش کرده باشم به هرحال شایدم حق با شما باشه...
      مهندس جان قصد ناراحتی شما رو ندارم

اما این یه واقعیت هست که کسی که توی 4 سال شهرسازی رو خونده و با ریاضی و آمار زیاد کاری نداشته مسلما نمیتونه آمارش رو بالا بزنه اما خوب از رشته های دیگه خیلی راحت آمار رو 70 80 میزددن

برای همین رویکرد سنجش عوض شد

سپاس شده توسط: pedram_urbanist
      9
      قبول دارم که هیچ کس حتی فکرش هم نمیکرد که سوالات آمار اینطوری باشه واقعا بعضی از سوالات سهل و ممتنع بود!!!!!!!!!
      ضمنا من خیلی هارو میشناسم که آمار رو سفید گذاشتن

آخرین ارسال های من :
        موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری AliReza 108 1395-9-12، 02:46 عصر
        آخرین ارسال: AliReza
          سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 AliReza 539 1395-5-8، 03:34 عصر
          20 نمونه شیت مبانی نظری مرحله دوم برنامه ریزی شهری گردآوری توسط رتبه برتر کنکور 94 AliReza 539 1395-3-30، 04:17 صبح
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹۵ AliReza 364 1395-3-27، 07:45 عصر
          ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! AliReza 22,154 1395-3-25، 03:59 صبح
          دانلود کارنامه رتبه 22 کنکور 94 برنامه ریزی شهری مهندس محبوبه عضو فعال ایران شهرساز AliReza 1,403 1395-2-23، 03:36 عصر
          مصاحبه با رتبه 1 مرحله دوم و رتبه 3 نهایی کنکور 94 مهندس سمانه کاشی مشاور برترسایت AliReza 1,949 1395-2-23، 03:09 عصر
          کارنامه رتبه 738 کنکور 94 برنامه ریزی شهری مهندس مرادی عضو فعال ایران شهرساز AliReza 1,175 1395-2-23، 03:03 عصر
          دانلود کارنامه رتبه 120 کنکور 94 برنامه ریزی شهری عضو ایران شهرساز AliReza 1,196 1395-2-23، 03:02 عصر
          دانلود کارنامه رتبه 46 کنکور 94 برنامه ریزی شهری مهندس ارشادی عضو فعال ایران شهرساز AliReza 858 1395-2-23، 03:01 عصر
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        [-]
        جستجو
        جستجوی گوگل