امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام برای قبول شدن در غیر انتفاعی یا مجازی چه رتبه ای لازم است رتبه من (364-414)
ارسال یکی از اعضا:
سلام برای قبول شدن در غیر انتفاعی یا مجازی چه رتبه ای لازم است اگر ممکنه با اعلام رتبه من (364-414) آیا امکان دارد برای مرحله دوم تلاش کنم .درود بر شما
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سوال فوق سوال بنده نيز هست.
آيا امكان قبولي در شبانه و يا مجازي و يا غير انتفاعي در تهران براي رتبه اينجانب وجود داره؟؟؟؟
مرحله دوم را حداقل بايد چند ردصد بزنيم.
رتبه من با تخمين اين سايت 419 الي 469 هستش.
ممنون از همه زحماتتان.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,627 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,451 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      طرح منطقه ای حدیث گلی 0 514 ۱۳۹۶-۴-۲۵، ۰۵:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: حدیث گلی
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,894 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,709 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,546 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,443 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,233 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 758 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,132 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان