امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه ها به نظریات مطرح شده در مورد ورودی نیاز دارم
بچه ها به نظریات مطرح شده در مورد ورودی نیاز دارم
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ
 سپاس شده توسط khansa
(۱۳۹۲-۱۲-۱۰، ۰۳:۱۴ عصر)s1s2s3 نوشته است: بچه ها به نظریات مطرح شده در مورد ورودی نیاز دارم

دوست عزیز یک مقاله پیوست میکنم امیدوارم کمی دستتون رو بگیره_63موفق باشی67

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   voroodi shahrha.pdf (اندازه: 1,001.78 KB / تعداد دفعات دریافت: 47)
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
این هم یک مقاله اما درباره ی ضرورت طراحی در ارتباط با فضاهای شهری پیرامون ورودی های مترو در تهران..

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   tarahie vorodi metro(shahrsazionline.com).pdf (اندازه: 358.57 KB / تعداد دفعات دریافت: 31)

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
درود دوستان 29مهندس
s1s2s3

راجع به
تجارب جهانی و داخلی در مورد ورودی شهری
مطلب لازم دارند...متاسفانه مطالبم نتونستن به ایشون کمک کنند خوشحال میشم اگه شما مهندسین منبع خاصی در نظرتون هست به ایشون کمک کنید سپاسگزار....

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
(۱۳۹۲-۱۲-۱۲، ۰۷:۳۰ صبح)khansa نوشته است: درود دوستان 29مهندس
s1s2s3

راجع به
تجارب جهانی و داخلی در مورد ورودی شهری
مطلب لازم دارند...متاسفانه مطالبم نتونستن به ایشون کمک کنند خوشحال میشم اگه شما مهندسین منبع خاصی در نظرتون هست به ایشون کمک کنید سپاسگزار....

اینم مطلب کلی هست تجربه نیست ولی میذارم ....18

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   UM-Iran.pdf (اندازه: 308.96 KB / تعداد دفعات دریافت: 64)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطلبی در مورد نظام برنامه ریزی شهری آلمان alireza 0 1,319 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۶:۵۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تعریف شهر به لحاظ قانونی میشه همون تعریفی ک تو قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری گف alireza 0 1,318 ۱۳۹۳-۱۱-۲۹، ۱۰:۴۹ عصر
  درباره گردشگری و اثرات ان در فضای شهری و کالبد شهر alireza 5 2,771 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  منبع باسلمن در مورد بافت و ریخت شهرهای رم کپنهاک ، کیوتو و لندن ؟!!!! alireza 0 2,021 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۵:۰۳ عصر
  درخواست رایگان مطلب راجع به زیر ساخت سبز شهری alireza 2 1,489 ۱۳۹۳-۹-۱، ۱۰:۲۴ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست رایگان موضوع تحقیقم تاریخچه اصالت رنگ در نقشه هاست alireza 2 1,306 ۱۳۹۳-۷-۲۴، ۱۱:۳۱ صبح
آخرین ارسال: khansa
  هرچی موضوع پیرامون دگرگونی نوع زندگی در مراکز شهری متاثر از عوامل شهری دارید در اختیا alireza 1 1,040 ۱۳۹۳-۳-۷، ۰۵:۳۲ عصر
آخرین ارسال: hengame aminatghaee
  تحلیل عوامل تاثیرگذار برمشارکت شهروندان در مدیریت شهری با تاکید بر سرمایه اجتماعی elahian 2 1,244 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۱۰:۰۸ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  دوستان کسی راجع به شهر فشرده اطلاعاتی داره؟ alireza 1 1,121 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۰۸:۴۴ صبح
آخرین ارسال: sasan_arzani
  کسی در مورد سطح پایداری در سکونتگاه غیر رسمی مطلب داره؟ alireza 0 1,006 ۱۳۹۳-۲-۶، ۱۰:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان