امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با احتساب 10 درصد يا كمتر (بالا و يا پايين) اختلاف در درصدهاي ذكر شده، چقدر ممكنه رتب
ارسال یکی از اعضا:
با سلام
با احتساب 10 درصد يا كمتر (بالا و يا پايين) اختلاف در درصدهاي ذكر شده، چقدر ممكنه رتبه ها جا به جا بشه؟؟؟ هيچ معيار يا شاخصي وجود داره؟؟؟
مثلا اگر ميانگين ا نمره بالا بره چقدر رتبه تغيير مي‌كنه؟؟؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
میانگین معدل دانشگاه یا میانگین درصد ها؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط sodagar
    (۱۳۹۲-۱۲-۱۳، ۰۱:۳۷ صبح)pouya_831 نوشته است: میانگین معدل دانشگاه یا میانگین درصد ها؟
    ميانگين درصدها
    مثلا من كه ميانگن درصدهام 26 شده و 450 رتبه آم شده حالا اگه اين ميانگين بشه 27 چقدر تو رتبه آم تاثير مي زاره.
    ممنون

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۱۲-۱۳، ۱۰:۲۷ صبح)sodagar نوشته است:
      (۱۳۹۲-۱۲-۱۳، ۰۱:۳۷ صبح)pouya_831 نوشته است: میانگین معدل دانشگاه یا میانگین درصد ها؟
      ميانگين درصدها
      مثلا من كه ميانگن درصدهام 26 شده و 450 رتبه آم شده حالا اگه اين ميانگين بشه 27 چقدر تو رتبه آم تاثير مي زاره.
      ممنون
      حدودا10نفر البته اگه اشتباه نکنم، تخمین رتبه ت جدیدیه یا مال یکی دو هفته پیشه؟

پاسخ
       سپاس شده توسط roz.khalegh ، sodagar
      نه جديده... تقريبا سه روز پيش

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,380 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,367 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 742 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
        اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,011 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
        شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
        چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 799 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 alireza 1 1,125 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: f.e

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان