امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست قیمت تبلت های حرفه ای بازار
دنیای امروز تشنه تکنولوژی و جدیدترین فناوریهای موجود در عرصه دیجیتال است . به همین دلیل رقابت در حوزه فناوری اطلاعات بسیار فشرده و چالش برانگیز می باشد.
تبلت ها یکی از ابزارهایی هستند که با سرو صدای زیاد وارد دنیای ما شده اند، حساسیت بالای این کالا باعث شده که در همه حال بازار این وسیله محبوب مورد توجه قرار گیرد حتی کسانی که قصد خرید ندارند باز هم نگاهی به محصولات و تنوع آنها می اندازند. در نظر داشته باشیم قیمت ، یکی از گزینه هایی است که ما را به این دستگاه ها نزدیک یا دور می کند . امروز قصد داریم جدولی از تبلت های حرفه ای بازار را با ذکر قیمت و گارانتی در اختیار شما قرار بدهیم تا پس از اینکه چندین بار به معرفی دستگاه های ارزانتر پرداختیم نوبت را به این رده از تبلت های حرفه ای بدهیم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
سلام
درسته که شهرسازی و تکنولوژی بی ارتباط بهم نیستند، ولی سایت شهرسازی و قیمت تبلت!؟
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
سلام.حالا اگه لیست قیمت کتاب خوان بود میگیم یه ربطی داره ولی واقعا تبلت ربطی نداشت!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      معرفی بهترین کتاب های کاربردی شهرسازی و معماری محمد یگانه 2 3,838 ۱۳۹۴-۲-۱۸، ۰۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: fatemeh.mirafttahi10
      ضرورت و اهمیت ایجاد باشگاه ورزشی خانگی در محیط های مسکونی آپارتمانی و مجتمعی atelieahjam 3 6,803 ۱۳۹۳-۵-۱۶، ۱۱:۴۵ صبح
    آخرین ارسال: Diniyar
      میزگرد....متمایز از سایر فروم های شهرسازی زمردیان 0 2,175 ۱۳۹۲-۱۲-۱۹، ۱۱:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: زمردیان
      تبلت جدید Texet X-Pad Style 7.1 3G عرضه شد! amir4500 0 1,281 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۱:۲۰ صبح
    آخرین ارسال: amir4500
      بهترین گوشی های هوشمند اندرویدی ۲۰۱۴ ( بخش اول ) amir4500 1 1,668 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۴:۴۹ صبح
    آخرین ارسال: Avril256

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان