ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
فرق هویت و شخصیت شهر
سلام دوستان

کسی در این مورد اطلاعی داره؟

با منبع باشه بهتره

ممنون

آخرین ارسال های من :
2
RE: فرق هویت و شخصیت شهر
از کتاب هویت شهر دکتر بهزادفر استفاده کنید.کاملا تشریح شده.

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: Brightness
3
دیدم متاسفانه کتابش رو ندارم :(

4
سلام مهندس. یه مقاله دکتر داوود پور دارن مختص همین مبحثه.
البته من نتونستم نسخه رایگانشو پیدا کنم اگر پیدا کردید به منم خبر بدید!!

http://bookmart.ir/shop/abadi-48/

مقاله سرعت تحولات شهری و مسئله هویت

آخرین ارسال های من :
    5
    شخصیت شهر بخشی از هویت شهر هست! و به نوعی هویت شکل دهنده شخصیت شهر هست!
    هویت مجموعه مشخصه های منحصر به فرد شهر هست, مثل فرهنگ, موقعیت جغرافیایی,بوم شناسی, مردم شناسی و .... اما شخصیت مجموع عملکرد های ناشی از این مشخصه ها هست!
    شخصیت شهر در بحث های برند سازی شهری کاربرد داره, چون شهر یک مسئله بازرگانی ساده نیست و پیش زمینه عملکردی شهر هست که نقاط قوت و ضعف و قابلیت های شهر رو روشن میکنه پس بر اساس این مسئله در واقع به باز تعریف برند شهری نه برند سازی معمول تجاری دست میزنیم!

Hague, C. and Jenkins, P. (Eds) (2005). Place identity, planning and participation
    تو گوگل بوک هست برای مطالعه

http://www.eki.ee/km/place/pdf/kp3_01_Haapala.pdf

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: Brightness ، hero
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 4-3 alireza shivashf تالار گفتمان طراحی شهری
      100 نکته درک عمومی معماری 3-25 MHAKBARI wallflore تحقیقات و جزوات
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-20 alireza udesigner تالار گفتمان طراحی شهری
      درخواست رایگان  نقشه منطقه بندی شهر شیراز 3-20 haydariyan haydariyan درخواست نقشه
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 9... 3-20 alireza gholamirayan تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-19 alireza payam_km تالار گفتمان طراحی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-18 alireza rikhtehgaran تالار گفتمان طراحی شهری
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی 3-17 alireza nassi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-17 alireza فرانک پورامین تالار گفتمان طراحی شهری
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 3-17 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری ... 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
      الزام اصلاح مغایرت معدل برای داوطلبان مجاز در کنکور کارشناسی ارشد 96 3-14 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      مهم:دانلود فیلم اموزش جامع تری دی مکس3dmax به زبان فارسی 3-14 rezahuman9 alireza عکس ، فیلم و mp3
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل