امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنکور دکترا 93 از نظر شما شرکت کننده عزیز چطور بود؟
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مهندسان عزیز امروز کنکور دکترا برگزار شد .احتمالا خیلی از دوستان در این آزمون شرکت کرده بودند خوشحال میشوم تحلیل خودتون رو هم از شرایط آزمونی خودتون و هم سوالات و شرایط قبولی و غیره... بیان کنید..

اول از خودم بگم که با توجه به اولین شرکتم در آزمون دکترا و بدون هیچگونه مطالعه ای به نظر میومد با مطالعه میشه از پس غول دکترا بر اومد ..

ضمنا احساسم بر این هستش که تیم طراحان سوال بیشتر گرایش به برنامه ریزی شهری داشتند تا طراحی
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط m.marziye ، Brightness ، ایلیا ، MHAKBARI ، haydariyan
سلام
اما من احساس میکنم سوالات طراحی شهری اگر بیشتر از سوالات تخصصی برنامه ریزی نبود، کمتر هم نبود. بسیاری از سوالات جزو مباحث مشترک هم طراحی و هم برنامه ریزی بود و در برخی سوالات هم تلفیق هر دو گرایش چه در سوال و چه در پاسخ ها دیده میشد
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، haydariyan
(۱۳۹۲-۱۲-۱۶، ۰۷:۲۲ عصر)ایلیا نوشته است: سلام
اما من احساس میکنم سوالات طراحی شهری اگر بیشتر از سوالات تخصصی برنامه ریزی نبود، کمتر هم نبود. بسیاری از سوالات جزو مباحث مشترک هم طراحی و هم برنامه ریزی بود و در برخی سوالات هم تلفیق هر دو گرایش چه در سوال و چه در پاسخ ها دیده میشد

سلام مهندس

ممنون از پاسختان..

البته که شما درست میفرمائید...ولی چون من خودم برنامه ریزی بودم و اکثر سوالات رو که زدم برنامه ریزی بود فکر میکنم سوالات برنامه ریزی بیشتر بوده

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، ایلیا
سلام.به نظر من سوالا زیاد سخت نبود.سوالای استعداد خیلی خوب بود خوشمان آمد.
به هر حال امیدوارم قبول شین.....

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ماراویا ، haydariyan ، ایلیا
    سلام
    خسته نباشید میگم به همه عزیزان
    منم زیاد نخونده بودم ولی به نظرم سطح سوالا متوسط بود.با یه مطالعه درست و حسابی که واقعا شایسته رفتن به مقطع بالاتر باشه میشه قبول شد.راستشو بخواید از نظر من فقط قبول شدن مهم نیست چون کسی که میخواد بره دکتری بخونه باید واقعا علمش رو داشته باشه.چیز دیگه ای هم که خیلی مهم گزینش و مصاحبه علمی که اگه انشالله اساس پذیرش رو بر قبول دانشجوای خودشون قرار ندن افراد شایسته قطعا جدا میشن.
    در کل امسال آزمون و سوالا ساماندهیش بیشتر از یکی دو سال اخیر بود
    با آرزوی موفقیت برای همه ی عزیزان.
    آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
    Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
     سپاس شده توسط ماراویا ، ایلیا ، amindatcom ، ramo69
    (۱۳۹۲-۱۲-۱۶، ۰۸:۰۷ عصر)haydariyan نوشته است: سلام
    منم زیاد نخونده بودم ولی به نظرم سطح سوالا متوسط بود.با یه مطالعه درست و حسابی که واقعا شایسته رفتن به مقطع بالاتر باشه میشه قبول شد.راستشو بخواید از نظر من فقط قبول شدن مهم نیست چون کسی که میخواد بره دکتری بخونه باید واقعا علمش رو داشته باشه.چیز دیگه ای هم که خیلی مهم گزینش و مصاحبه علمی که اگه انشالله اساس پذیرش رو بر قبول دانشجوای خودشون قرار ندن افراد شایسته قطعا جدا میشن.

سلام و خسته نباشید به شما مهندس عزیز

من هم با نظر شما موافقم به نظر میرسه با یک برنامه ریزی اصولی و یه مقدار همت میشه این سد رو شکست .. من پیشنهاد میکنم گروه دکترا ایران شهرساز امسال با تجربه ایی که اکثر اعضا اون کسب کردند با یک همفکری و برنامه ریزی مناسب موفق شویم.. در اینکه باید بنیه علمی متقاضیان ورود به مقطع دکترا قوی باشه حرفی نیست این هم مستلزم کار و کوشش هست .. امیدوار م امسال دیگه فقط به ارسال منابع بسنده نکنیم و با یک همت عالی سال آینده نتیجه در خوری کسب کنیم..

دوستانی که اماده واقعی هستند یا علی مدد

اولین نفر خود من

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    (۱۳۹۲-۱۲-۱۶، ۰۸:۲۸ عصر)Maravia نوشته است:
    (۱۳۹۲-۱۲-۱۶، ۰۸:۰۷ عصر)haydariyan نوشته است: سلام

سلام و خسته نباشید به شما مهندس عزیز

من هم با نظر شما موافقم به نظر میرسه با یک برنامه ریزی اصولی و یه مقدار همت میشه این سد رو شکست .. من پیشنهاد میکنم گروه دکترا ایران شهرساز امسال با تجربه ایی که اکثر اعضا اون کسب کردند با یک همفکری و برنامه ریزی مناسب موفق شویم.. در اینکه باید بنیه علمی متقاضیان ورود به مقطع دکترا قوی باشه حرفی نیست این هم مستلزم کار و کوشش هست .. امیدوار م امسال دیگه فقط به ارسال منابع بسنده نکنیم و با یک همت عالی سال آینده نتیجه در خوری کسب کنیم..

دوستانی که اماده واقعی هستند یا علی مدد

اولین نفر خود من
    منم موافقم

پاسخ
    سلام
    شرایط حوزه ای که من امتحان دادم که افتضاح بود 17
    دوستانی که داخل کلاسها بودند از امکانات گرمایشی برخوردار بودند ولی ما که تو راهرو بودیم هم از سرما یخ زدیم و هم از آمد و رفتها کلافه شدیم! اینم از شانس ما!Sigh
    سوالات تخصصی به نظرم از پارسال سخت تر بودند. اکثر سوالا آدم رو بین دو گزینه به شک مینداخت! سوالات استعداد تحصیلی به مراتب بهتر بود. زبان هم از پارسال راحت تر بود ولی خب نمره منفی داشت! 4
    در کل چون نخونده بودم انتظار قبولی هم ندارم...[تصویر:  hanghead.gif]

سوالات هم روی سایت سنجش برا دانلود گذاشتن
    با آرزوی موفقیت برای کسانی که زحمت کشیده بودند... [تصویر:  icon_gol.gif]

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      UP...
      آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,494 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,624 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 964 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 971 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
        خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,110 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
        شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 991 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
        چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 799 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
        پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 790 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح
        خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) alireza 0 962 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۱ صبح
        خلاصه شماره 5 از 14 خلاصه -آزتک،مایا،اینکا (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 665 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان