امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پایان نامه
سلام دوستان : موضوع پایان نامه من مشارکت مردمی دربهسازی و نوسازی محلات تاریخی ( محله فیض آباد کرمانشاه)، کسی میتونه به من کمک کنه یا پایان نامه ای با این موضوع دارید؟
آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۱۲-۲۳، ۰۴:۱۳ عصر)sahel b نوشته است: سلام دوستان : موضوع پایان نامه من مشارکت مردمی دربهسازی و نوسازی محلات تاریخی ( محله فیض آباد کرمانشاه)، کسی میتونه به من کمک کنه یا پایان نامه ای با این موضوع دارید؟
سلام این ارسال را ببینید
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=11287
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۲-۱۲-۲۳، ۰۴:۱۳ عصر)sahel b نوشته است: سلام دوستان : موضوع پایان نامه من مشارکت مردمی دربهسازی و نوسازی محلات تاریخی ( محله فیض آباد کرمانشاه)، کسی میتونه به من کمک کنه یا پایان نامه ای با این موضوع دارید؟
دوست عزیز این موضوع تکراری هست و در مورد فیض اباد کرمانشاه زیاد کار شده است. پایان نامه ای هم در مورد فیض اباد موجوده
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
 سپاس شده توسط sahel b
در مورد فیض آباد یکم توضیح میدی؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با سلام. دوست عزیز سلسله نشست های نوسازی شهری (نشست چهارم) کمک زیادی به شما در این مورد میکنه. اگه سوالی بود در خدمتم
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
    Sad ردخواست کمک برای موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد Mahshid Delnavaz 0 1,040 ۱۳۹۴-۱۰-۱، ۰۱:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: Mahshid Delnavaz
      درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 1,134 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۳ صبح
    آخرین ارسال: maryam azari
      خیلی مهم >> نامه اعتراض را امضا کنید godonly. 10 4,360 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۰۴:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: z.s
      15 نامه امضا شده تا این لحظه....آخرین مهلت روز اعتراض urbanDesign.h 14 3,762 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۱۲:۵۴ صبح
    آخرین ارسال: alireza
    Sad سوال راجع به پایان نامه salehi6940 1 1,149 ۱۳۹۳-۲-۲۹، ۰۸:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: تیلور
      پایان نامه: نقش مبلمان در ارتقای کیفیت محیطی heeeeelp!!! paperstar 0 1,229 ۱۳۹۲-۱۲-۲۰، ۰۲:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: paperstar
      منابع پایان نامه با موضوع پیاده مداری- طراحی پیاده راه paperstar 0 3,293 ۱۳۹۲-۱۲-۱۳، ۱۲:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: paperstar
      پایان نامه AZ!N 5 1,612 ۱۳۹۲-۱۲-۱۱، ۰۸:۳۲ عصر
    آخرین ارسال: a.n.
      کمک در مورد پایان نامه paperstar 1 1,324 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۲:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: saminta

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان