امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موافقید یا خیر؟همه فایلهای سایت را برای دانلود رایگان و آزاد کن
موافقید یا خیر؟همه فایلهای سایت را برای دانلود رایگان و آزاد کن

سلام
شما با رایگان کردن همه فایلهای سایت موافقید؟
و اگر همه فایلها دانلودش رایگان و آزاد شود آیا به جز دانلود کردن فعالیت هم در سایت میکنید؟
لطفا صادقانه جواب دهید....

اگر 10-20 کاربر در این تاپیک اعلام موافقت و قول فعالیت مستمر تا ازمون مرحله دوم را بدهند همه فایلهای سایت ازاد خواهند شد و دانودش برای همه رایگان خواهد بود.
با تشکر مدیریت

http://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=957

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
موافقم اما برای یک مدت زمان محدود
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
فقط با رایگان کردن موافقم_ فایلهای با ارزش vip به شدت مخالفم که دسترسی آزاد داشته باشه

ولی به نظرم در نظر گرفتن مبلغ برای فایلی که کس دیگه ای براش زحمت کشیده ( منظور نویسنده کتاب و...) از لحاظ اخلاقی اصلا درست نیست
آخرین ارسال های من :

****  شهر من و تو مدینه ی فاضله ایست که نقطه ی ضاد از دامن آن افتاده... ****
پاسخ
نمیدونم اما فکر میکنم حدقل برای بعضیاش خوبه که این کارو بکنین

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    من موافقم مگه شعارسایت نشر علم نیست؟ زکات که پولی نیست

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    اینجوری که فایلهای با ارزش در اختیار افرادی باشه که هیچ زحمتی در مقابل برای سایت نمی کشن کاملا مخالفم ولی با اینکه پولی نباشه بله اصلا کار درستی نسیت موافقم حذف شه

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    (۱۳۹۲-۱۲-۲۴، ۱۲:۴۹ صبح)iransketch.ir/shahrsazi نوشته است: موافقید یا خیر؟همه فایلهای سایت را برای دانلود رایگان و آزاد کن

سلام
    شما با رایگان کردن همه فایلهای سایت موافقید؟
    و اگر همه فایلها دانلودش رایگان و آزاد شود آیا به جز دانلود کردن فعالیت هم در سایت میکنید؟
    لطفا صادقانه جواب دهید....

اگر 10-20 کاربر در این تاپیک اعلام موافقت و قول فعالیت مستمر تا ازمون مرحله دوم را بدهند همه فایلهای سایت ازاد خواهند شد و دانودش برای همه رایگان خواهد بود.
    با تشکر مدیریت

http://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=957
    بله برای اعضای سایت موافقم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام به دوستان عزیز بنده هم به نوبه خود موتفق رایگان شدن هستم فقط برای اعضای سایت!!!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      با سلام

این پیام مربوط به سایت http://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=957 بود و از مدت زمان اجراش که تا ازمون مرحله دوم بود گذشته ، دوستانی که قصد دریافت فایل رایگان دارند می توانند با فعالیت مستمر خود شرایط دریافت فایل را برای خود فراهم آورند. با تشکر
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        آزمون پنجم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,553 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۱:۰۴ صبح
      آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
        آزمون پنجم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,573 ۱۳۹۳-۳-۲۴، ۰۴:۱۹ عصر
        دانلود نامحدود و دانلود در تالار رمز دار با کمترین هزینه به منا iransketch.ir/shahrsazi 0 1,194 ۱۳۹۳-۳-۱۹، ۰۱:۲۹ صبح
        آزمون چهارم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 956 ۱۳۹۳-۳-۱۷، ۰۷:۰۵ عصر
        آزمون چهارم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,266 ۱۳۹۳-۳-۱۷، ۰۷:۰۳ صبح
        آزمون چهارم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,243 ۱۳۹۳-۳-۱۶، ۱۲:۵۶ عصر
        آزمون چهارم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 969 ۱۳۹۳-۳-۱۶، ۱۲:۴۸ صبح
        آزمون چهارم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,033 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۰۶:۴۶ عصر
        آزمون چهارم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 920 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۱۲:۴۰ عصر
        آزمون چهارم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 731 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۰۶:۳۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان