امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود پاورپوینت الکترود
دانلود پاورپوینت الکترود

تهیه کننده: سعید سیفی زاده
تعداد اسلاید: 40
منبع: www.ppt.ir

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   electrode.rar (اندازه: 503.23 KB / تعداد دفعات دریافت: 160)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط نعیمه حیدری
سلام مهندس ممنون از شما. گفتم شاید منظور از الکترود یه اصطلاح جدید در شهرسازی باشه . اما ارتباطی با شهرسازی نداره ک 26
آخرین ارسال های من :

هنــــوز و تا همیشــه به همین یک آیــه دلخــوشــــم :
    " بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ی مهـــربانم ! "

:heart:
    پاسخ
     سپاس شده توسط atelieahjam
    (۱۳۹۲-۱۲-۲۶، ۱۲:۳۹ عصر)نعیمه حیدری نوشته است: سلام مهندس ممنون از شما. گفتم شاید منظور از الکترود یه اصطلاح جدید در شهرسازی باشه . اما ارتباطی با شهرسازی نداره ک 26

با عرض سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی

پیشاپیش فرا رسیدن سال جدید را حضورتان تبریک عرض می نمایم.

بنده با منابع درسی رشته شهرسازی آشنایی ندارم و اگر درست متوجه شده باشم منظور شما باید ارتباط از لحاظ درسی باشد ، اما از یک دید دیگر میخواهم الکترود را به شهرسازی ربط دهم :

در شهرسازی تاریخی و قدیمی که سازه های شهری از آجر و خشت و چوب و سنگ بودند و سازه های فلزی در کار نبود ، الکترود جایگاهی در شهرسازی نداشت ،‌ اما برای شهرسازی امروز ما الکترود نقش بسیار مهمی در ساخت شهر دارد ، اگر الکترود نباشد تمام سازه های فلزی در شهر باید پیچ و مهره ای ساخته بشوند و یا باید از ساخت سازه های فلزی صرف نظر کرد ، بنابراین اگر الکترود را از شهرسازی ندانیم باید چهره و تصویر دیگری از شهر را ببینیم .

با تشکر و موفق باشید

پاسخ
     سپاس شده توسط نعیمه حیدری
    ممنونم از شما بخاطر توضیحاتی که ارائه نمودید و باز هم ممنون بخاطر ارسالهای متعدد و مفیدی که در این سایت دارید. امیدوارم سال 93 برای شما هم مملو از شادی و خیر وبرکت باشه 63

پاسخ
     سپاس شده توسط atelieahjam
    (۱۳۹۲-۱۲-۲۶، ۰۲:۲۸ عصر)نعیمه حیدری نوشته است: ممنونم از شما بخاطر توضیحاتی که ارائه نمودید و باز هم ممنون بخاطر ارسالهای متعدد و مفیدی که در این سایت دارید. امیدوارم سال 93 برای شما هم مملو از شادی و خیر وبرکت باشه 63

با عرض سلام مجدد

خواهش میکنم ، از لطف شما کمال تشکر را دارم ، من هم سال خوب و خوشی را همراه با سلامتی و سعادتمندی و خیر و برکت را برایتان آرزومندم.

با تشکر ، موفق و پیروز باشید

پاسخ
     سپاس شده توسط نعیمه حیدری ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دانلود طرح تفصیلی منطقه 6 تهران .pdf alireza 18 27,107 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مهم: دانلود رایگان خلاصه پایان نامه-رساله معماری rezahuman9 0 799 ۱۳۹۴-۱۱-۱۹، ۰۸:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: rezahuman9
      دانلود طرح تفصیلی منطقه 12 تهران .pdf alireza 2 10,695 ۱۳۹۴-۹-۱۰، ۰۹:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: vggoodarzi
      دانلود پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی ژان ماریو تیجیبائو - رنزو پیانو atelieahjam 1 4,066 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۶:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: setare.tanha
      دانلود شیت بندی با فتوشاپ چگونگی شیت بندی طرح معماری atelieahjam 1 4,849 ۱۳۹۳-۱۰-۱۱، ۰۳:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      دانلود پاورپوینت مصالح ساختمانی پرلیت atelieahjam 1 2,086 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۴:۱۴ عصر
      دانلود پاورپوینت آشنایی با معماری اسلامی شیوه خراسانی atelieahjam 1 3,109 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۳:۵۶ عصر
      دانلود پاورپوینت سیستم ساختمانی ترونکو atelieahjam 1 3,874 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۳:۴۹ عصر
      دانلود پاورپوینت معماری معاصر - معماری فولدینگ - فرشید موسوی atelieahjam 0 3,220 ۱۳۹۳-۵-۲۲، ۰۳:۰۴ صبح
      دانلود پاورپوینت هتل سوتليا atelieahjam 0 2,640 ۱۳۹۳-۵-۲۰، ۱۱:۲۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان