امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا مشاوره بدین... از کارشناسی به کارشناسی
سلام دوستان
دوتا سوال داشتم
ایا میشه یک رشته لیسانس و یک رشته فوق لیسانس هم زمان خوند؟

و این که کسی اطلاع داره اگه با مدرک لیسانس کنکور شرکت کنی
و یک رشته کارشناسی قبول بشی دروس معادل سازی میکنن یا نه؟؟
مثلا مهندسی شهرسازی باشی و مهندسی معماری قبول بشی

ممنون
آخرین ارسال های من :

پاسخ
دروس عمومی میشه و یه سری دروس مثل ریاضی اگر واحداش یکی باشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، Brightness
(۱۳۹۲-۱۲-۲۵، ۰۹:۵۲ عصر)elnaz.h نوشته است: دروس عمومی میشه و یه سری دروس مثل ریاضی اگر واحداش یکی باشه

واقعاااا؟؟؟؟؟شما شنیدین کسی این کار انجام داده باشه؟؟

پاسخ
آره من دوستم کارشناسی فیزیک بوده الان کارشناسی شهرسازی اومده عمومی هاش تطبیق خورده

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۲-۱۲-۲۵، ۱۰:۰۹ عصر)elnaz.h نوشته است: آره من دوستم کارشناسی فیزیک بوده الان کارشناسی شهرسازی اومده عمومی هاش تطبیق خورده

خیلی ممنون از راهنماییتون

پاسخ
 سپاس شده توسط E.Y.I
سلام درسته اما یه محدودیتایی هم هست. مثلا اگه شما از دانشگاه آزاد مدرکتونو گرفته باشبن واحدای شما تو دانشگاه دولتی تطبیق داده نمیشه .
آخرین ارسال های من :

هنــــوز و تا همیشــه به همین یک آیــه دلخــوشــــم :
    " بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ی مهـــربانم ! "

:heart:
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    (۱۳۹۲-۱۲-۲۶، ۱۲:۳۳ عصر)نعیمه حیدری نوشته است: سلام درسته اما یه محدودیتایی هم هست. مثلا اگه شما از دانشگاه آزاد مدرکتونو گرفته باشبن واحدای شما تو دانشگاه دولتی تطبیق داده نمیشه .

سلام خیلی ممنون
    منم مدرک ام از دانشگاه ازاد ،اما ترجیحا ازاد نمیخوام برم غیرانتفاعی ترجیح میدم اونجا نمیدونید وضعیت چه طوره؟
    یه سوال دیگه:به جز دروس عمومی دروس اختصاصی که مرتبط با چارت معماری تو چارت شهرسازی هست رو میتونم تطبیق واحد انجام بدم؟

مثلا ما درس کاربرد هندسه در شهرسازی پاس کردیم میشه با هندسه کاربردی چارت معماری که هر دو درس ام ۳واحدی تطبیق داد؟
    یا درک و بیان محیط شهری که ما پاس کردیم میشه با درک و بیان چارت معماری تطبیق داد؟؟

پاسخ
    دوستان لطفا اگه کسی این کار انجام داده راهنمایی کنه
    ممنون میشم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,581 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: tornado26
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,185 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,928 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره زبان mojtaba.db 0 737 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: mojtaba.db
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,180 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,328 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: lind_o58
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,300 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: hossink
      فروش ویژه تعداد قابل توجهی از کتاب و جزوات با قیمت استثنایی Sh@bn@m 3 1,988 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: Sh@bn@m
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 17 5,521 ۱۳۹۴-۷-۲، ۰۱:۵۵ عصر
    آخرین ارسال: mahan
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس مباحث عمومی بهزاد صائب 5 9,598 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۰۱:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: azam ha

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان