امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استخدام مهندس در دولت و شهرداری سال 93
باسلام به همه دوستان گلم

من سال پیش (سال 92) در سازمان نوسازی شهرداری تهران استخدام شدم ، خواستم اطلاع بدم که شما هم اگر جویای کار هستید می تونید در شهرداری استخدام بشید حقوقش که بد نیست... می تونید از سایت نیروی انسانی هم اخبار این موضوع رو مثل من بگیرید شاید فرجی شد [تصویر:  there.gif]

نشانی سامانه نیروی انسانی : http://www.niroensani.ir استخدام

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط sara2020 ، Brightness ، moni_utopia ، E.Y.I ، urbanDesign.h ، atelieahjam ، shb**
(۱۳۹۳-۱-۳، ۱۲:۲۴ صبح)mahdi_zamani نوشته است: باسلام به همه دوستان گلم

من سال پیش (سال 92) در سازمان نوسازی شهرداری تهران استخدام شدم ، خواستم اطلاع بدم که شما هم اگر جویای کار هستید می تونید در شهرداری استخدام بشید حقوقش که بد نیست... می تونید از سایت نیروی انسانی هم اخبار این موضوع رو مثل من بگیرید شاید فرجی شد [تصویر:  there.gif]

ممنون از اطلاع رسانیتون... ولی من از 3 ماه پیش عضو شدم تو سامانه.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۱-۳، ۱۲:۲۴ صبح)mahdi_zamani نوشته است: باسلام به همه دوستان گلم

سلام موفق باشین. میشه بپرسم آزمون دادین ؟ چه رشته ای و چه پستی دارین ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    پارتی داشتی استخدام شدی؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      استخدام نیروی اجتماعی؛ تهران محب الرضا 1 1,109 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۱:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      اطلاعیه استخدام شهر کرمانشاه behrang89 1 975 ۱۳۹۴-۴-۲۲، ۱۱:۲۲ صبح
    آخرین ارسال: پریسیما
      اطلاعیه استخدام شهرساز ahsedaghat 1 1,741 ۱۳۹۴-۲-۱، ۰۶:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      [خبر شهرسازی] استخدام خانم gis کار behrang89 0 1,468 ۱۳۹۳-۱۱-۲۱، ۰۹:۵۲ صبح
    آخرین ارسال: behrang89
      استخدام لیسانس شهرسازی و جغرافیا در مشهد haydariyan 3 3,633 ۱۳۹۳-۱۰-۹، ۱۰:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: haydariyan
      [خبر شهرسازی] پنج هزار نیروی جدید و یک هزار و ۴۰۰ راهدار در وزارتخانه جذب خواهند شد. amindatcom 0 982 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۶:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: amindatcom
      اطلاعیه بسیار فوری: استخدام فوق لیسانس برنامه ریزی شهری-آقا-معاونت معماری و شهرسازی Brightness 4 6,476 ۱۳۹۳-۹-۲۵، ۰۴:۲۴ عصر
      خبر ویژه استخدام نیروی شهرساز و معمار در تهران محب الرضا 4 3,565 ۱۳۹۳-۹-۲۵، ۰۴:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: محب الرضا
      جذب یک کارآموز در دفتر نوسازی در تهران-گرایش طراحی شهری alireza 0 1,522 ۱۳۹۳-۶-۳، ۰۷:۵۱ عصر
      از مهندسین معمار با سابقه ی کار مکفی در زمینه طراحی نقشه های معماری طبق ضوابط شهرداری leila 0 1,042 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۰۴:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: leila

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان