ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
قوانین جدید ایران اسکچ (سایت اسکیس)برای کاربران تازه عضو شده و ب
قوانین جدید ایران اسکچ (سایت اسکیس)برای کاربران تازه عضو شده و ب

سلام

برای حفظ نظم و پایداری سایت و احترام به جامعه کوچک شهرسازی و همچنين راحتي کاربران، اين قوانين وضع شده است ، که کاربران مي بايست طبق آن عمل کنند . در غير اين صورت مسئولين سايت(مدیر،مدیر ارشد،مدیران) اين حق را دارند که موضوعات ، پروژه ها، مقالات ، اخبار و تمامي توضيحات و در برخي مواقع اكانت آن کاربر را از سايت حذف نمايند. اين قوانين به صورت کامل در زير آمده است و ممكن است در هر زمان تغيير كند . لطفاً جهت مشاهده آخرين قوانين انجمن به پيغامهايي که ممکن است برخي از روزها از طریق پیام خصوصی یا ایمیل به اطلاع كاربران مي رسد دقت فرماييد. اين قوانين بلااستثناء مي باشند و در رابطه با تمامي كاربران از جمله تازه وارد ، فعال ، همكاران سايت ، مديران انجمن ها و... اجرا خواهند شد.
قانون شماره 1- تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در انجمن ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اكانت آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمن قطع خواهد شد. همچنين پس از عضويت امكان لغو عضويت توسط كاربر و يا مدير وجود نخواهد داشت. همچنین از به کار بردن نام هایی مانند ادمین، مدیر، admin, moderator و اسامی مشابه اینها خودداری کنید. فعالیت با بیش از یک نام کاربری مجاز نمی باشد و در صورت مشاهده کلیه اکانت های کاربر بسته شده و دسترسی وی به انجمن بسته می شود.
قانون شماره 2- هرگونه پستی که خارج از موضوع تاپیک بوده یا شامل احوال پرسی،تبلیغات غیر هماهنگ شده با مدیر سایت یا شکلک باشد اسپم محسوب شده و حذف میشود و در صورت تکرار و عدم توجه به تذکرات، کاربر خاطی اخطار خواهد گرفت...در مرحله بعد اعتبار منفی برای وی توسط مدیر در نظر گرفته خواهد شد.
قانون شماره 3- کاربران انجمن مي بايست در هنگام ارسال پيغام در تالارها و تاپیک ها از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب ، به وی اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار اعتبار منفی داده می شود در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آميز، توهين آميز و يا مسايل و مشکلات شخصي‌ در مورد يک کاربر و يا يک مدير در انجمن، آن ارسال سريعا حذف و به کاربر اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار اعتبار منفی داده می شود در صورت گرفتن 5 اعتبار منفی ،اكانت کاربر برای همیشه بسته خواهد شد. لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از بکار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. اين را بدانيد که اين انجمن محل آموزش است و کساني هستند که سوالهايشان بسيار ابتدايي مي باشد. لذا از به کارگيري کلماتي که باعث شود کاربر به جاي گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکيداً خودداري فرماييد.
قانون شماره 4- کاربران مي بايست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيغامهاي خود از يک عنوان مناسب استفاده نمايند. اين موضوع مي بايست در رابطه با سوال ، مشکل و يا پيغام ايشان باشد. در غير اينصورت به ایشان تذکر داده خواهد شد و در صورت تکرار اخطار داده می شود. از انتخاب عناويني از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يك برنامه ، چطوري ميتونم و جملاتي شبيه به اين پيغامها جدا خودداري نماييد كه طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد. (در اين زمينه :‌براي انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات كليدي سوال خود استفاده كنيد.
قانون شماره 5- لطفا"ً در هنگام ایجاد تاپیک یا مطرح کردن سوالات خود، تالار مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن تاپیک ها و سوالات خود در انجمن های نامتناسب و هم چنین ارسالهای غیر مرتبط با هرتالار خودداری نمایید. لطفاً در صورتي که جواب يک سوالي را نمي دانيد از ارسال مطالبي که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( يا سوال ) شود خودداري فرماييد. در صورتي که بحث خاصي داريد مي توانيد براي خودتان يک بتایپیک جدیدباز کنيد.درصورت ارسال 5 ارسال درجاهای نامناسب تذکر وسپس اعتبار منفی دریافت خواهید کرد.
قانون شماره 6- لطفا" از ارسال تاپیکهای تکراری جدا" خودداری فرمایید. قبل از ایجاد تاپیک یا طرح سوال با استفاده ازگزینه جستجواز عدم وجود مطلب ارسالی در انجمن ها مطمئن شوید. از نوشتن یک سوال و یا یک مطلب در تالارهای مختلف خودداری فرمایید.
قانون شماره 7- در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد.
قانون شماره 8- در هنگام ساختن امضا در مشخصات شخصي خود ، از تبليغات تجاري خودتان و ديگران جدا خودداري نماييد. در صورتي كه سايت شما فعاليت آموزشي و يا فرهنگي دارد با ذكر فعاليت سايت براي شناساندن آن به كاربران ميتوانيد امضا را به سايت خود لينك دهيد. در صورتي که به غير از اين عمل شود، امضا ویرایش شده و به وی اخطار داده خواهد شد.
قانون شماره 9- کاربران وی آی پی سایت و تمامی مدیران و کاربرانی که به فایل های این تالار دسترسی دارند از انتشار غیر مسئولانه این فایل ها در سایت ها و فضای مجازی خودداری کنند،یکی از اصلی ترین منابع تامین هزینه سایت این تالار است و در صورت مشاهده چنین اقداماتی اکانت کاربر غیر فعال و از سایت اخراج خواهدشد.
قانون شماره 10- براي امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از تالارها استفاده نماييد در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق ايميل ، چت و يا هر طريقه ديگري ارتباط داشته باشيد، انجمن هيچ گونه تعهدي در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالي نخواهد داشت.
قانون شماره 11- در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمن قطع خواهد شد.
قانون شماره 12- لطفاْ در زمان مطرح كردن مطلبي در انجمنها ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست و مذهب خودداری نمایید كه در اين صورت، مطلب مورد نظر حذف و به کاربر اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار، دسترسي كاربر براي هميشه به انجمن قطع خواهد شد.
قانون شماره 13- چنانچه تاپيک و يا پيغامي‌ از کاربران توسط مديري در انجمن حذف و يا ويرايش شد، در صورت داشتن سوال در اين رابطه و يا خواهان جويا شدن علت موضوع لطفا براي مدير آن انجمن يک پيغام خصوصي‌ ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصي‌ مطرح کنيد تا آن مدير نيز در اين باره شما را راهنمايي‌ و جواب سوالات شمارا بطور کامل بدهد.
قانون شماره 14- در صورت ملاحظه هرگونه مسايل خلاف قوانين انجمن از يک کاربر یا مدیر، در صورت تمايل آدرس تاپيک را براي مدير آن انجمن ارسال نمائيد یا با استفاده از ابزار گزارش، گزارش دهید، تا سريعا به موضوع رسيدگي‌ شود. هیچ کس شخصاً حق برخورد مستقیم با شخص خاطی را ندارد.
قانون شماره 15- در صورت داشتن انتقاد از يک مدير لطفا در صورت تمايل به وسيله پيغام خصوصي‌ آن را براي آن مدير ارسال نمائيد، یا در دفاتر مدیریتی به صورت محترمانه مطرح نمایید، چنانچه انتقاد و يا اعتراض نسبت به عمل يا رفتار مديري در انجمن داريد لطفا آنرا فقط از طريق پيغام خصوصي‌ براي مدیریت سایت‌، ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي‌ و در صورت لزوم مشورت هاي لازم انجام شود.
قانون شماره 16- برگزاری هرگونه میتینگ و مسابقه و قرار دسته جمعی در انجمن و بدون هماهنگی مسئول سایت ممنوع بوده و تاپیک ها بلافاصله بسته شده و حذف خواهند شد و در صورت تکرار با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
قانون شماره 17- قانون كپي : در صورتي كه مي خواهيد از مباحث و آموزشهايي كه در اين انجمن ذكر شده است در جايي ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام سايت و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينك پيغام را هم براي اطلاعات بيشتر ذكر نماييد.
قانون شماره 18- کلیه کاربران ملزم به رعایت ماده 21 قانون جرایم رایانه ای می باشند.
با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در سايت ایران شهرساز به عهده خواهيد گرفت. در صورتي که از قوانين مذکور حمايت نکنيد (در صورت امكان) به شما اخطار
داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از انجمن حذف خواهد شد


http://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=992

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: Sahab ، Brightness
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  موافقید یا خیر؟همه فایلهای سایت را برای دانلود رایگان و آزاد کن iransketch.ir/shahrsazi 2,767 1393-7-7، 05:40 عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 1,778 1393-4-15، 12:26 عصر
آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
  سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 1,433 1393-4-14، 12:21 عصر
آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
  سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 1,438 1393-4-13، 12:17 عصر
آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
  سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 1,535 1393-3-24، 12:43 صبح
آخرین ارسال: godonly.
  سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 841 1393-3-22، 08:22 عصر
آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
  سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 1,070 1393-3-22، 08:17 صبح
آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
  بررسی سوال اسکیس طراحی شهری کنکور دانشگاه آزاد 1393 iransketch.ir/shahrsazi 685 1393-3-11، 04:15 صبح
آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
  آلبوم اسکیس ruhullaershadi iransketch.ir/shahrsazi 553 1393-3-8، 02:34 صبح
آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
  سوالات اسکیس دانشگاه آزاد iransketch.ir/shahrsazi 823 1393-3-4، 01:37 عصر
آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  نقشه شبکه بندی و درجه بندی شهر آمل دیروز alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
  درخواست رایگان  نظریه های برنامه ریزی شهری دیروز mmmmm12345 alireza برنامه ریزی شهری
  غیر رایگان  دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) 8-22 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتر... 8-18 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia پرسش و پاسخ
  درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia درخواست کتاب
  یه روز یه مهندسه.... 8-10 marziyeh.b kafsabizarin گفتگوی آزاد
  مردم محوری طرح یا تخصصی بودن طرح؟ 8-9 Urbanist asoa میز گرد
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع 8-9 haydariyan dhiver1 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  محله ای با جغرافیای در هم تنیده؛ معرفی محله صفا 8-8 alireza alireza اخبار شهرسازی
  آدمک تک چشم وارد اینترنت شد 8-8 atelieahjam arezoo0884 گفتگوی آزاد
  خصوصیات پارتیشن ام دی اف 8-8 shahabi30 arezoo0884 گفتگوی آزاد
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید 8-6 s1s2s3 mamamama تالار گفتمان طراحی شهری
  غیر رایگان  طرح تفصیلی منطقه 3 تهران pdf 8-5 ماراویا nneda65 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
  سوالات نظام مهندسی شهرسازی از سال 1384 تا 1396 8-4 alireza alireza سوالات
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل