امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث در مورد مسکن و آماده سازی
بحث در مورد مسکن و آماده سازی

سلام. دوستان تا تاریخ 93/1/17 خلاصه های خود، پیرامون موضوع مسکن و موضوع آماده سازی را در این تاپیک ارسال کنند.برای شروع من سوالی رو مطرح میکنم،دوستان مطالب خودشون رو ارسال کنند.

1) عوامل تأثیرگزار بر بخش مسکن را شرح دهید و به نقش دولت در آن اشاره کنید.

http://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=1010

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آماده سازی با رویکرد توسعه پایدار iransketch.ir/shahrsazi 0 1,339 ۱۳۹۳-۴-۴، ۱۱:۱۷ صبح
آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
  آماده سازی با رویکرد توسعه پایدار iransketch.ir/shahrsazi 0 969 ۱۳۹۳-۳-۲۳، ۰۸:۵۱ عصر
  آماده سازی با رویکرد توسعه پایدار iransketch.ir/shahrsazi 0 1,296 ۱۳۹۳-۳-۲۰، ۰۱:۵۸ عصر
  آماده سازی با رویکرد توسعه پایدار iransketch.ir/shahrsazi 0 894 ۱۳۹۳-۳-۲۰، ۰۱:۴۷ صبح
  آماده سازی با رویکرد توسعه پایدار iransketch.ir/shahrsazi 0 1,264 ۱۳۹۳-۳-۱۹، ۰۷:۴۶ عصر
  بررسی مولفه ها در بخش شناخت iransketch.ir/shahrsazi 0 704 ۱۳۹۳-۳-۱۹، ۰۷:۳۹ صبح
  دانلود نامحدود و دانلود در تالار رمز دار با کمترین هزینه به منا iransketch.ir/shahrsazi 0 1,193 ۱۳۹۳-۳-۱۹، ۰۱:۲۹ صبح
  آماده سازی با رویکرد توسعه پایدار iransketch.ir/shahrsazi 0 796 ۱۳۹۳-۳-۱۸، ۰۱:۱۷ عصر
  آماده سازی با رویکرد توسعه پایدار iransketch.ir/shahrsazi 0 958 ۱۳۹۳-۳-۱۸، ۰۱:۰۹ صبح
  مقاله آسیب شناسی طرح های توسعه شهری در کشور iransketch.ir/shahrsazi 0 1,410 ۱۳۹۳-۳-۱۷، ۰۱:۰۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان